'Opvallend type' uit Nijmegen wint geld bij 'Miljoenenjacht'

Auteur: door Kevin Migchielsen |   dinsdag 22 november 2011 | 07:41 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 23 november 2011 | 11:31

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
NIJMEGEN - Een beetje spannend vond hij het wel, 'maar het viel allemaal reuze mee.' Zondagavond kon heel televisiekijkend Nederland zien hoe Nijmegenaar Marcel Hoksbergen met bijna 70.000 euro naar huis ging bij Miljoenenjacht.

Bij de tv-spelshow spelen mensen uit verschillende wijken in Nederland tegen elkaar. In de eerste ronde bleek Hoksbergen de beste speler van het centrum van de keizerstad te zijn. Nog twee rondes later stond de Nijmegenaar in de halve finale, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om voor een geldbedrag het spel te verlaten. De tegenstander van Hoksbergen koos voor de zekere weg. "Zo kon ik door naar de finale. En toen stond ik ineens naast Linda de Mol om de koffertjes te open." In het finalespel moet de deelnemer koffers openen met prijzen van 1 eurocent tot 5 miljoen, maar Hoksbergen had weinig geluk. Hij liep alle grote bedragen mis. "Maar aan het einde hield ik een bedrag over van 68.000 euro. Ook niet onaardig."

Reacties kreeg de winnaar genoeg. "Het was vrijdag al opgenomen en daarna kreeg ik natuurlijk al wat reacties van bekenden. Maar tijdens de uitzending zondag stond de telefoon echt roodgloeiend." Maar de felicitaties kwamen niet alleen telefonisch binnen. "Tijdens de uitzending had een maat al een foto van mij met de cheque op facebook gezet." Ook op straat ontkomt hij niet aan de nodige aandacht voor zijn prestatie. "Ik ben nogal een opvallend type. Je ziet niet vaak iemand met lang haar en een petje op televisie. Toen ik de volgende dag boodschappen ging doen, kreeg ik veel reacties van mensen die mij herkenden."

Wat hij met het geld gaat doen weet de kersverse winnaar nog niet. "Iedereen om me heen weet het beter. Die hebben het bij wijze van spreken al uitgegeven voor mij", besluit Hoksbergen lachend.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Was dat die dezelfde 'Hoks' waardoor ik bij de pubquiz in Backstage altijd 2e werd?
Hazenkamp - 22-11-2011 | 23:39
Wie is die achterlijke Fred uit de Augustijnenstraat die voor mij wil bepalen waar ik moet schijten. Ik zal op zijn hoofd een grote hoop gaan leggen, want hij kan niet eens goed schrijven en aan zulke domme betweters heb ik een grote hekel.

Marcel, veel plezier met je welverdiende geld en doe er iets leuks mee voor jezelf en je vrienden. Ik zou zeggen; nodig ze eens allemaal uit voor een heerlijk metalfestivalletje. Proficiat, je hebt het verdiend.

Den Duvel - 22-11-2011 | 20:56
De duvel schijt altijd op de grote hoop!Hij had het al zo goed! maarja met zo,n uitfit kijk je niet zo nauw!
Fred augustijnenstraat - 22-11-2011 | 19:35
Marcel, blijf zoals je bent en kleed je zoals jij dat wilt. Geniet van je gewonnen prijs. Het is je van harte gegund! Bijdehandje!
Bijdehandje - 22-11-2011 | 14:11
met een beetje meer geluk win je idd 600.000 eurotjes...
gijs - 22-11-2011 | 10:48

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels


Sharon Dijksma is een goede keuze als burgemeester van Nijmegen.





Redactie Nijmegen
Winselingseweg 10, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen
Telefoon: 024-3650505
E-mail: redactie.nijmegen@gelderlander.nl
Fax: 024-3650499

Jaap van Essen, chef
Vincent Ceulemans, plaatsvervangend chef

Eindredactie
Telefoon:
024-3650568
Bettie Arends, Jan-Peter Sengers

Internet
Laura Speelziek en Marijn Flipse

Redactie Stad
Harm Graat (teamleider) Jaap Bak, Jacqueline van Ginneken, Jasper van Gruijthuijsen, Frank Hermans, Rob Jaspers, Wim van de Louw, John van Oppen, Ronald Wiegerinck en Francine Wildenborg

Redactie Rijk van Nijmegen
Geert Willems (teamleider), Hans Peeters, Roeland Segeren en Bram van Zundert

Redactie Maas en Waal en Wijchen-Beuningen
Jacqueline de Bekker ( teamleider), Peter Deurloo, Geert Geenen, Bianca Govers, Bas van der Hoeven, Menno Pols, Leo Klaassen en Hai Voeten

Redactie Maasland
Eric Reijnen Rutten (teamleider), Geurt Franzen, Dennis Greijn, Joost Ariaans, Henk Baltussen en Frank Houtappels.

Redactie Sport
Lex Lammers (teamleider), Danny van den Broek, Walter Nieuwkamp, Kosse Stegman en Herman Wissink
Email: redactie.sport@gelderlander.nl

Adverteren
Savas Atila, accountmanager
Telefoon: 08801-32167
Eelco Postma, accountmanager
Telefoon: 08801-32170
Email: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl