Nu al verkoop woningen bij oevers Lentse Plas

Auteur: door Rob Jaspers |   donderdag 15 december 2011 | 11:03 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 15 december 2011 | 11:04

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een schets van het toekomstige plassengebied in de Waalsprong. Het gebied wordt doorkruist door de A325. Bij de Lentse Plas bouwt Heijmans.

Een schets van het toekomstige plassengebied in de Waalsprong. Het gebied wordt doorkruist door de A325. Bij de Lentse Plas bouwt Heijmans.

Een schets van de nieuwe wijk aan de Lentse Plas. Illustratie: Heijmans Vastgoed

Een schets van de nieuwe wijk aan de Lentse Plas. Illustratie: Heijmans Vastgoed

1/2
start playing the slideshow

NIJMEGEN - De zandwinners zijn nog maar net begonnen of er zijn al bouwplannen in de maak voor wonen aan de toekomstige plassen in de Waalsprong. Heijmans Vastgoed presenteerde deze week in de Lent onder de noemer de Groene Oever de voorlopige schetsen voor 119 woningen en appartementen aan het water.

Voor het eerst krijgen bewoners in de Waalsprong de kans om te gaan wonen aan het water. Het gaat om een bouwplek bij de Lentse Plas, een van de drie plassen die boven Lent aangelegd worden. Samen meten ze 60 hectare. Ze worden straks omzoomd door natuur en recreatieplekken.

Bijna negen jaar duurt de ontzandingklus hier. Maar de contouren van de Lentse Plas zijn eind volgend jaar al volledig zichtbaar. De ontzanders graven het komend jaar al tot een diepte van 2,5 meter. De toekomstige bewoners van de Groene Oever kunnen zo al snel ook 'het water echt beleven'.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels


Sharon Dijksma is een goede keuze als burgemeester van Nijmegen.





Redactie Nijmegen
Winselingseweg 10, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen
Telefoon: 024-3650505
E-mail: redactie.nijmegen@gelderlander.nl
Fax: 024-3650499

Jaap van Essen, chef
Vincent Ceulemans, plaatsvervangend chef

Eindredactie
Telefoon:
024-3650568
Bettie Arends, Jan-Peter Sengers

Internet
Laura Speelziek en Marijn Flipse

Redactie Stad
Harm Graat (teamleider) Jaap Bak, Jacqueline van Ginneken, Jasper van Gruijthuijsen, Frank Hermans, Rob Jaspers, Wim van de Louw, John van Oppen, Ronald Wiegerinck en Francine Wildenborg

Redactie Rijk van Nijmegen
Geert Willems (teamleider), Hans Peeters, Roeland Segeren en Bram van Zundert

Redactie Maas en Waal en Wijchen-Beuningen
Jacqueline de Bekker ( teamleider), Peter Deurloo, Geert Geenen, Bianca Govers, Bas van der Hoeven, Menno Pols, Leo Klaassen en Hai Voeten

Redactie Maasland
Eric Reijnen Rutten (teamleider), Geurt Franzen, Dennis Greijn, Joost Ariaans, Henk Baltussen en Frank Houtappels.

Redactie Sport
Lex Lammers (teamleider), Danny van den Broek, Walter Nieuwkamp, Kosse Stegman en Herman Wissink
Email: redactie.sport@gelderlander.nl

Adverteren
Savas Atila, accountmanager
Telefoon: 08801-32167
Eelco Postma, accountmanager
Telefoon: 08801-32170
Email: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl