Hans Kraaij jr. schittert op De Toekomst

  dinsdag 14 februari 2012 | 16:53 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 14 februari 2012 | 17:07

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Sofie Kraaij kijkt toe als echtgenoot Hans zijn boek presenteert aan Dennis Bergkamp. Foto: Freek van Asperen/ANP

Sofie Kraaij kijkt toe als echtgenoot Hans zijn boek presenteert aan Dennis Bergkamp. Foto: Freek van Asperen/ANP

OPHEMERT - De geschrokken gezichten bij de staf en spelers van Ajax spraken dinsdagochtend boekdelen. Nerveus bekeken ze het mediacircus. Dat was er echter niet voor Ajax, maar voor Hans Kraaij. Die presenteerde dinsdagochtend op sportcomplex De Toekomst zijn boek 'Achter de kleedkamerdeur'. Niemand minder dan Dennis Bergkamp nam het 'eerste' exemplaar in ontvangst.

Kraaij was daarna het middelpunt, terwijl de selectie van Ajax een besloten training afwerkte ter voorbereiding op de wedstrijd tegen Manchester United. De boekpresentatie van Ophemertnaar Kraaij was allesbehalve besloten. Onder grote mediabelangstelling hield de voormalig profvoetballer, tegenwoordig tv-presentator én succesvol trainer in het amateurvoetbal, zijn boek ten doop.

Een uitgebreide reportage is woensdag te lezen in de papieren edities Rivierenland en Maasland van De Gelderlander.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@NAH, ik heb het niet over de persoon Hans, maar over het toestaan, (door de KNVB) om als trainer te functioneren zonder papieren, terwijl een ander daar op geweigert wordt.
Regels zijn er voor iedereen ook voor "onze Hansie"
grappig - 22-02-2012 | 09:31
zijn vrouw maakt op deze foto op mij ook een goede indruk !
@NAH - 15-02-2012 | 16:49
Ik heb ook een ''andere Hans'' gezien voor een goed doel. ( NAH )

Jammer dat de beeldvorming nu zo is. Want nadat ik hem 1 op 1 gesproken heb, voelde ik een zeer warme Hans, zonder al die poespas en rollenspellen. Ik ga zeker het boek kopen en wens Hans succes, ook zonder diploma.

Hij ( en ook zijn vrouw ) heeft bij mij een zeer goede indruk achtergelaten, en daar was geen enkele camera bij!

Jammer dat het altijd een negatieve klant moet hebben bij reacties!
NAH - 15-02-2012 | 12:14
"succesvol trainer in het amateurvoetbal" Hier ontbreekt de vervolgzin, 'zonder papieren'
grappig - 15-02-2012 | 06:54
Sinds ie met Lienden van Vitesse heeft gewonnen vind ik em wel sympathiek, maar het blijft natuurlijk een waailap en met dat gehuil aan tafel bij VI maakt ie zich ook weer onsterfelijk belachelijk.
Wim Heitinga - 14-02-2012 | 18:59

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




In elk wat groter dorp in Rivierenland hoort een geldautomaat te zijn, ondanks die golf aan plofkraken

Reactieformulier Rivierenland

Redactie Rivierenland
Tolhuisstraat 30
Postbus 15
4000 AA Tiel
Telefoon: 0344-610224 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-20405537)
E-mail: redactie.tiel@gelderlander.nl

Eric Wijnacker, chef, Neerijnen, veiligheid, rivier en landschap
Walter Post, plaatsvervangend chef, Geldermalsen, gezondheid en senioren
Ron Broersma, sport
Fred Eggink, Buren, cultuur en fruitteelt
Menno Provoost, Tiel, online en infrastructuur
Kelly Janssen, Neder-Betuwe, onderwijs en cultuur
Milou Dekkers, Culemborg en jongeren