Hakenkruisen blijven raadsel

door René Boekhorst. dinsdag 09 februari 2010 | 08:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Theolevoorzitter Bert Roelofs aanschouwt het kliederwerk. Dit weekend bekladden vandalen het complex. foto Jan Bouwhuis

Theolevoorzitter Bert Roelofs aanschouwt het kliederwerk. Dit weekend bekladden vandalen het complex. foto Jan Bouwhuis

Het was een gruwelijk gezicht, de swastika op de middenstip van Theoles kunstgrasveld en leuzen als 'kanker-Theole' op het clubhonk.

De Tielse voetbalvereniging hoopt dat de dader of daders die huishielden in het sportpark, gepakt worden.

"Geen idee wie dit gedaan heeft" , zegt bestuurslid Hans Elenbaas van de clubhuiscommissie, "maar we denken niet dat het rechts-extremisten waren. We gaan uit van baldadigheid."

Theole voelt er niet voor een vesting van het complex te maken. Elenbaas: " We liggen midden in een wijk. Dat heeft zijn charmes: mensen weten ons te vinden. Er wordt ook weleens spontaan gevoetbald op de velden. Dat vinden we niet erg, zolang er maar niks vernield wordt. Maar ons sportpark mag geen gevangenis worden. En camera's, dat is ook weer zoiets... We gaan eerst maar eens met de gemeente praten."

Bij de politie is aangifte gedaan. Ook gaf Theole er twee spuitbussen af. "Die lagen netjes in een prullenbak – dat dan weer wel", aldus een verbaasde Elenbaas.

Voor uitgebreider verhaal zie de papieren krant van 9 februari.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Parkeerbonnen

Het is goed dat Tiel meer parkeerbonnen uitschrijft