DE STEEG - Vandalen hebben rond de jaarwisseling voor 15.000 euro schade aangericht aan eigendommen van de gemeente Rheden. Vooral verkeersborden en papierbakken moesten het ontgelden. De schade is minder dan vorig jaar, toen het om 24.000 euro ging, maar meer dan in 2009.
Toen werd voor 12.000 euro vernield. De gemeente doet er alles aan om de schade op de daders te verhalen.
Burgemeester Petra van Wingerden maakte de meest recente cijfers maandagavond bekend in haar toespraak tijdens de nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis in De Steeg.
Meer lezen over de nieuwjaarsreceptie van Rheden en Rozendaal?
Kijk in onze papieren krant - editie Veluwezoom Oost - van dinsdag, 3 januari 2012. Of in onze betaalde online-krant (LET OP - dit is tot 11 dagen na publicatie mogelijk).
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties













