De Burgemeester de Bruinstraat door Dieren, de weg waar het om draait in het plan Traverse Dieren. archieffoto Marc Pluim
DE STEEG - De gemeente Rheden stelt 1,5 miljoen euro extra ter beschikking voor het project Traverse Dieren. De voltallige gemeenteraad steunde dinsdagavond een motie van D66 met die strekking. Het geld is bedoeld om een lange tunnelbak in Dieren te maken.
Zie ook:
Zo'n lange bak, als onderdeel van de Traverse, heeft de voorkeur van de complete gemeenteraad. Gedeputeerde Staten, verantwoordelijk voor de Traverse, hebben voorlopig gekozen voor een korte bak, omdat een lange te duur is. De provincie komt ongeveer 3,5 miljoen tekort. De gemeenteraad wil met de 1,5 miljoen een deel van het tekort betalen en hoopt dat ook de provincie over de brug komt.
Met de motie volgt de gemeenteraad het voorstel dat het college van burgemeester en wethouders onlangs deed. In de motie wordt ook aangedrongen op aandacht voor de problemen waarmee bewoners van de Burgemeester de Bruinstraat en de Burgemeester Willemsestraat door de Traverse te maken krijgen.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties













