Stadse Fratsen: Op naar Tussen Kunst & Kitsch
ColumnOf Van Dam weet dat er een échte Marius Richters (1878-1955) in zijn opslag staat, betwijfel ik. Het is een werk - Gezicht over het Haringvliet op Middelharnis en Sommelsdijk - van 1 bij 1.20 meter, uit de realistische periode van de schilder.
Delen per e-mail
Nu doe ik of ik er verstand van heb. Dat heb ik niet. Maar ik weet wel dat het schilderij niet in een stoffige opslag hoort op een industrieterrein in de periferie van onze stad. Ik zou wel eens willen weten wie opdracht heeft gegeven het werk in papier en houten latten te pakken en bij Van Dam te stallen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM3
Eigenares zorgboerderij Wichmond schuldig aan ontucht met cliënten: taakstraf van 240 uur
ZUTPHEN/WICHMOND - De eigenaresse van een inmiddels gesloten zorgboerderij in Wichmond heeft zich schuldig gemaakt aan ontucht. Ze is dinsdag door de rechtbank veroordeeld tot een taakstraf van 240 uur en een voorwaardelijke celstraf van zes maanden. -
‘Het is zó stil in Doetinchem, dit is gewoon bizar’
-
PREMIUM
Radio Ideaal uit Bronckhorst breidt uit naar Lochem na pijnlijke uitglijder burgemeester
-
PREMIUM
Bert Esselink heeft nog geen seconde spijt van avontuur op Cyprus
-
Van Heertum loodst De Graafschap naar overtuigende zege op FC Volendam; blessures voor Seuntjens en Dekker
VOLENDAM - De Graafschap blijft in de eerste divisie in het spoor van koploper SC Cambuur en Almere City FC. Met de overtuigende 1-4 bij FC Volendam heeft de Doetinchemse club zondagmiddag zijn derde zege op rij geboekt.
-
PREMIUM5
1200 grensondernemers krijgen nergens coronasteun, PvdA wil einde aan ‘kafkaëske toestanden’
-
PREMIUM1
Failliet bouwbedrijf Jansen Terborg valt waarschijnlijk uit elkaar: zes bedrijven doen bieding
-
Nieuws gemist? Man (45) opgepakt voor neersteken vrouw in Duiven; honden poepen op begraafplaats
Is het je vandaag niet gelukt al het nieuws te volgen? Geen probleem: De Gelderlander zet elke dag de belangrijkste berichten op een rij. Dit is een selectie van het nieuws van woensdag 27 januari.
In samenwerking met indebuurt Doetinchem
0 reacties