John Leeuwerik is volgend seizoen geen trainer van HC'03.
Volledig scherm
PREMIUM
John Leeuwerik is volgend seizoen geen trainer van HC'03. © Theo Kock

HC’03 wil exit door de voordeur voor John Leeuwerik die ‘een traantje heeft gelaten’

Derdeklasser HC'03 uit Drempt sluit roerige week af met een belangrijke 1-2 overwinning bij het al bijna gedegradeerde vv Doetinchem.

1 reactie

  • Peter Wittebol

    2 maanden geleden
    Best vreemd dat niemand tot nu heeft gereageerd. Blijft een bizarre en vreemde situatie hoe dit 'ontslag' zich heeft kunnen voltrekken. Ik wens John alle kracht en sterkte om dit te verwerken. Ben ervan overtuigd dat een aimabele man als John snel een mooie club vindt.
  1. Barendrecht-trainer kondigde ‘verplichte’ nederlaag aan: ‘Tja, toen gaven ze ons ineens vrije doorgang’
    PREMIUM
    video
    1

    Barend­recht-trai­ner kondigde ‘verplichte’ nederlaag aan: ‘Tja, toen gaven ze ons ineens vrije doorgang’

    Het had alle schijn van matchfixing en het is nog maar de vraag of Barendrecht wegkomt met het weggeven van een 3-1 voorsprong tegen GVVV (3-4 nederlaag) om zo een periodetitel binnen te slepen. Maar de bezoekers uit Veenendaal pakten de cadeautjes - logischerwijs - graag uit en pikten op weg naar de nacompetitie om promotie naar de tweede divisie nog een prijsje mee.
    Barendrecht, Veenendaal