Volledig scherm
Ondanks geruchten speelt RKHVV uit Huissen ‘gewoon‘ in de eerste klasse E van het zondagvoetbal. © Rolf Hensel

Indelingen amateurvoetbal

DOETINCHEM - De indelingen in het amateurvoetbal voor het seizoen 2019-2020 luiden als volgt:

ZATERDAGVOETBAL

EERSTE KLASSE C (district Zuid 1): Almkerk, GRC 14, Heerjansdam, Kloetinge, LRC, Montfoort, Nieuw Lekkerland, Nivo Sparta, Oranje Wit, SVL, Sliedrecht, Terneuzense Boys, Papendrecht, WNC.

 EERSTE KLASSE D: Bennekom; DFS Opheusden; DOS’37; DTS’35 Ede; DZC’68; Dos Kampen; Go Ahead Kampen; Hierden; KHC; Nunspeet; SDV Barneveld; SVZW; WHC; CSV Apeldoorn.

TWEEDE KLASSE F (district Zuid 1): Altena, Arkel, Drechtstreek, EBOH, GJS, Heukelum, Pelikaan, Roda Biys, Sleeuwijk, Tricht, VVGZ, Wieldrecht, Wilhelmina'28, Woudrichem.

TWEEDE KLASSE G: AVW’66; Batavia’90; Be Quick Zutphen; FC Dinxperlo; FC Horst; Lelystad’67; Lunteren; De Merino’s; Renswoude; Unicum; VRC; Valleivogels; Veensche Boys; ASV Dronten.

DERDE KLASSE A: DVE-Trajanus; DVOV; De Treffers; ESA; Eerbeekse Boys; Excelsior Zetten; FC Zutphen; OVC’85; Oeken; Redichem; SC Eefde; UNI vv; Zelos; vv Dieren.

DERDE KLASSE B: AGOVV; Advendo’57; Blauw Geel’55; Hoevelaken; Rood Wit’58; SKV; Teuge; Otterlo; Stroe; Terschuurse Boys; VVOP; Veenendaal; Zeewolde; Zwart Wit’63.

DERDE KLASSE D (district Zuid 1): BZC'14, GDC, GVV'63, Haaften, MVV’58, NEO'25, NOAD'32, ONI, BLC, Capelle, Sparta'30, Merlijn, Vuren, Zwaluwe.

DERDE KLASSE D (district West 1): Brederodes, DESTO, DVSU, FZO, Focus'07, HSSC'61, Hercules, Houten, Jonathan, Kockengen, OSM'75, SC Everstein, Voorwaarts, Vriendenschaar.

VIERDE KLASSE A: AZ 2000; Alverna; BVC’12; Cito; DVV; De Paasberg; Elistha; JVC Cuijk; Juliana’31; Kolping Dynamo; OBW; Oranje Blauw; Quick 1888; Woezik.

VIERDE KLASSE B: DIO’30; Dodewaard; EMM; Echteld; GVC; Kesteren; FC Lienden; ONA’53; SC Valburg; Uchta; WAVV; Wageningen; Wodanseck.

VIERDE KLASSE C: Almen; Veluwse Boys; EFC’58; EZC’84; FC RDC; Fortissimo; Gorssel; Harfsen; Harskamp; Prins Bernhard; SDS’55; Barneveld; Vierhouten’82; Ede/Victoria.

VIERDE KLASSE D (district Zuid 1):  ASH, Asperen, Beesd, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport'55, Lekvogels, Peursum, Rhelico, Noordeloos, SVS'65, Unitas, Well.

VIERDE KLASSE F: Achilles’12; Achilles Enschede; Drienerlo; PW 1885; FC Aramea; FC Berghuizen; FC Winterswijk; GVV Eilermark; Juliana’32; Rigtersbleek; SC Enschede; SVV’91; Sportlust Glanerbrug; Tubantia.

VIERDE KLASSE H (district West 1): Austerlitz; Bunnik’73; Candia’66; DEV Doorn; DVSA; FC Driebergen; Musketiers; Odijk; Oranje-Wit; Patria; SVF; SVMM; SVP; VVA Achterberg.

ZONDAGVOETBAL

EERSTE KLASSE E: BVC’12; De Bataven; De Zweef; FC Winterswijk; Heino; Orion; RKHVV; Rigtersbleek; Rohda Raalte; SC Bemmel; Stevo; TVC’28; Tubantia; Voorwaarts Twello.

EERSTE KLASSE C (district Zuid I): Alverna; Best Vooruit; Brabantia; Erp; FC Eindhoven; HVCH; Leones; NEC; Nemelaer; Rhode; SC ’t Zand; SV Top; Unitas’30; Woezik.

TWEEDE KLASSE B (district West 1): DCG, DIOS, DWS, FC Weesp, HBC, Hooglanderveen, KDO, Kampong, Nieuw Utrecht, Pancratius, RODA'23, SO Soest, Theole, Zeeburgia. 

TWEEDE KLASSE I: Concordia Wehl; DCS; DIO’30; DVC’26; Eendracht’30; MASV; Quick 1888; SDOUC; Spero; Union; Viod; Varsseveld; Vorden; WAVV.

DERDE KLASSE A: Avanti Wilkracht; Borne; DSVD; De Tukkers; Grol; LSV Lonneker; Losser; Luctor et Emergo; MVV’29; RSC; Reutum; Saasveldia; TVO; WVV’34.

DERDE KLASSE C: DVV; Doetinchem; FC Trias; HC’03; OBW; Pax; Ruurlo; SC Rheden; SC Lochem; SC Brummen; VVG’25; VVO; Witkampers; FC Montferland.

DERDE KLASSE D: Beuningse Boys; Blauw Wit; Brakkenstein; DVOL; Estria; Germania; Groesbeekse Boys; HAVO; Hapse Boys; Rood Wit; Trekvogels; Vitesse’08; vv Ewijk.

DERDE KLASSE D (district West 1): Quick 1890; APWC; Arnhemse Boys; Eldenia; FC Jeugd; HDS; RKSV Driel; Roda’46; SML; Saestum; Sporting’70; VDZ; VVZA.

VIERDE KLASSE B: BSC Unisson; Buurse; Diepenheim; FC Eibergen; Hector; Hoeve Vooruit; Markelo; Reünie; Rietmolen; Neede; UDI; Vios Beltrum; Vicotria’28; Twenthe Goor.

VIERDE KLASSE C: AD’69; Etten; FC Bergh; FC Dinxperlo; GWVV; Gendringen; KSV; Keijenburgse Boys; MEC; SC Meddo; HMC’17; Basteom; Terborg; Ulftse Boys.

VIERDE KLASSE D: ’t Peeske; Angeren; Arnhemia; CHRC; GSV’38; GVA; Groessen; Jonge Kracht; Loo; RVW; SC Doesburg; SC Westervoort; Sprinkhanen; SV Loil.

VIERDE KLASSE E: Aquila; Diosa; DSZ; Hatert; Krayenhoff; FC Kunde; Nijmegen; OSC; Overasseltse Boys; Roda'28; SC Millingen; SCE; SCP; UHC.

VIERDE KLASSE E (district Zuid 1): Alem, Buren, Cito, GVV, Herpinia, Jan van Arckel, MEC'07, Maliskamp, NLC'03,  RKTVC, SCR, SSA Vesta, Teisterbanders, Ulysses.

VIJFDE KLASSE B: Bredevoort; DEO; EGVV; Erix; GSV’63; Haaksbergen; Lochuizen; Haarlo; Rekken; SVBV; Vosseveld; Wolfersveen; Zelhem.

VIJFDE KLASSE C: Ajax Breedenbroek; Angerlo Vooruit; Den Dam; Halle; Kilder; NVC; RKPSC; Rijnland; SDZZ; Babberich; Gelders Eiland; SVGG; Westendorp.

VIJFDE KLASSE C: (district Zuid 1): BZS, DSS'14, HRC'14, Hedel, MOSA;14, Maaskantse Boys, OKSV, Ophemert, Deso, RKVSC, Ruwaard, SBV, SCZ, Wadenoijen.

VIJFDE KLASSE D: AAC-Olympia; AVIOS/DBV; Batavia; DVSG; Heumen; Niftrik; SCD'33; SDOO; SVHA; SVO'68; Unitas'28; VVLK; Victoria'25; WVW.

VIJFDE KLASSE E: Batavia’90; De Hoven; Dierensche Boys; Edesche Boys; Eendracht Arnhem; Elsweide; FC Zutphen; EDS; SHE; Ratti/Socii; Veluwezoom; Voorst.

ZONDAGVOETBAL DISTRICT ZUID II

EERSTE KLASSE D: Limburgia; Chèvremont; De Ster; Deurne; Geldrop; Heeze; SSS'18; Venray; Susteren; Venlosche Boys; Veritas; Wilhelmina'08; Wittenhorst; ZSV.

TWEEDE KLASSE H: Berghem Sport; DWA Schaijk; EVVC; Emplina; Heeswijk; Helvoirt; Olympia'18; Prinses Irene; Real Lunet; SVSSS; Venhorst; Vianen Vooruit; Volharding; Volkel.

DERDE KLASSE D: Avanti'31; BMC; Boekel Sport; Den Dungen; Excellent; FC Schadewijk; Handel; Margriet; Nijnsel; Nooit Gedacht; RKPVV; Helmondia; SCG'18; Schijndel.

VIERDE KLASSE G: America; BVV'27; DEV-Arcen; EWC'46; GFC'33; Hegelsom; Heijen; Meterik; Montagnards; SV Oostrum; SV United; SVEB; Stormvogels'28; vv Achates.

VIERDE KLASSE H: Achilles Reek; Constantia; DSV; De Zwaluw; Festilent; Gassel; Juliana Mill; SCMH; SCV'58; SES; SIOL; SV Milsbeek;  Toxandria; VIOS’38.

VIJFDE KLASSE F:  Astrantia; GVV'57; HBV; HRC'27; Leunen; Menos; Merselo; Resia; DWSH'18; SVOC'01; SVS; Sambeek;  vv Holthees-Smakt; VCA.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal