Latif keert na enkelblessure terug in de basis bij GVVV; DOVO met fitte selectie naar Staphorst
GVVV wil zaterdag in het thuisduel met SteDoCo opnieuw goede zaken doen in de titelstrijd. De Veenendaalse club, koploper in de derde divisie, werkt achter de schermen al hard aan de selectie voor komend seizoen.
Met SteDoCo komt de nummer vier op bezoek op Panhuis. De uitwedstrijd in Hoornaar werd eerder dit seizoen pas in de slotminuten in Veenendaals voordeel beslist. Ilias Latif gaf de voorzet, Genrich Sillé scoorde de 0-1.
„Het was een lastige wedstrijd tegen een heel goede tegenstander”, blikt Latif terug. De spits was toen nog invaller, maar trainer Gery Vink gaf hem later een basisplek. ,,Tegen Excelsior’31 raakte ik geblesseerd aan de enkel, waardoor ik vorige week tegen Hoek (4-7 winst) uit voorzorg aan de kant bleef. Tegen SteDoCo start ik weer in de basis.”
Versterkingen
GVVV, dat twee punten voorsprong heeft op nummer twee ACV, versterkte zich deze week met Pim ten Have en Mitch Willems. Beide verdedigers komen in de zomer over van tweededivisionist IJsselmeervogels en tekenen voor één jaar.
Ten Have (26) heeft als centrale verdediger al de nodige ervaring in de top van het amateurvoetbal. De voormalig jeugdspeler van PEC Zwolle voetbalde voorheen bij Excelsior’31 en Harkemase Boys. Willems (23) begon bij KFC Koog aan de Zaan en belandde daarna via AFC en Jong Almere City in 2020 bij IJsselmeervogels.
Eerder versterkte GVVV zich al met Dirk Homoet (Hercules). De Veenendaalse club verlengde deze week ook het contract van verdediger Quiermo Dumay (21) en heeft nu voor volgend seizoen vijftien spelers vastliggen.
GVVV-SteDoCo (14.30 uur, sportpark Panhuis in Veenendaal). GVVV, geblesseerd: Taoufik Adnane (enkel), Danny de Leeuw (hamstring).
Hak en De Bondt na schorsingen terug bij DOVO
Met de thuiszege van vorige week op RKAV Volendam (3-0) in het achterhoofd stapt DOVO zaterdag vol vertrouwen in de bus voor het uitduel bij Staphorst. De Veenendaalse derdedivisionist, nummer zeven op de ranglijst, heeft zes punten meer dan de thuisploeg. Nick Hak en Nick de Bondt keren na hun schorsingen terug in de selectie van assistent Ben Schinkel, die de geschorste hoofdtrainer Florian Wolf vervangt op de bank.
,,Iedereen is fit en er is hard getraind. Het worden nog een moeilijke keuzes voor de trainer, want alle spelers staan te dringen voor een basisplaats”, aldus teammanager André Quint. ,,Staphorst speelt op natuurgras en het veld is redelijk klein. Een extra uitdaging.”
Staphorst-DOVO (14.30 uur, sportpark Het Noorderslag in Staphorst). DOVO, geblesseerd: Lion Kalentjev (knie).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMgeld & geluk9
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
PREMIUM6
Ontploft vuurwerk maakt Olympia-voetballer Teun (25) blind aan één oog: ‘Mijn beeld is platgeslagen’
Het onheil treft hem met oudjaar. Een vuurpijl ontploft in zijn gezicht. Van het ene op het andere moment is voetballer Teun Martens van het Boxmeerse Olympia’18 aan één oog blind.Nijmegen, Boxmeer -
GVVV haalt twee verdedigers op bij IJsselmeervogels
GVVV heeft zich voor komend seizoen versterkt met Pim ten Have en Mitch Willems. Beide verdedigers komen over van tweededivisionist IJsselmeervogels. Ze tekenen voor één jaar bij de Veenendaalse club, koploper in de derde divisie. -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema.
-
Inhaalprogramma
Gestaakt duel Eendracht-Elsweide wordt 20 april uitgespeeld
ARNHEM - De zondag gestaakte wedstrijd tussen Eendracht Arnhem en stadgenoot Elsweide wordt uitgespeeld op donderdag 20 april, aanvang 19.15 uur.Overbetuwe, Rheden, Lingewaard, Renkum, Arnhem -
-
-
PREMIUM
Toch onvrede bij winnend GVVV na doelpuntenfestijn in Hoek: ‘Vier tegengoals in een half uur tijd, dat mag gewoon niet’
GVVV maakte er tegen Hoek een uur lang een galavoorstelling van en liep uit naar 0-6. Daarna kwam de klad in het spel en liet de Veenendaalse club, koploper van de derde divisie, de Zeeuwen terugkomen tot 4-7. -
PREMIUM
Wenting staat bij DOVO nu op zijn favoriete positie: ‘De concurrentie voor die plek is groot’
Het eerste competitieoptreden in 2023 voor eigen publiek heeft DOVO de volle buit opgeleverd. De Veenendaalse derdedivisionist stuurde RKAV Volendam zaterdag met een 3-0 nederlaag terug naar het vissersdorp.