Volledig scherm
Wesley Mortier (l) scoorde zondag namens WAVV. Archieffoto Henk Rodrigo

Overschrijvingen top amateurvoetbal Achterhoek en Liemers

DOETINCHEM – Bekijk hier een overzicht van de overschrijvingen in de top van het amateurvoetbal in de regio's Achterhoek en Liemers.

Hoofdklasse

Longa’30
Nieuw: Yordi Orriëns (De Graafschap), Simon Klein Goldewijk (HSC’21), Justin Bleumink (terug van wereldreis), Floris Eskes, Roger Kruip, Willem Wallerbos (eigen jeugd).
Vertrokken: Twan Wolters (Mariënveld), Dirk Pothof (tweede elftal Longa’30), Cas Kemperman (Varsseveld)

Eerste klasse

Babberich
Nieuw: Giel Neervoort (FC Presikhaaf), Kaye Coppoolse (WKE), Serge de Vries (DCS), Freek van Bindsbergen (Rijnland), Jesse Pastoors (JVC Cuijk), Armand van den Top (IJsselmeervogels), Brahim El Ajjouri (SC Oranje).
Vertrokken: Simon Jan Bruins en Igor Rijkse (Beiden OBW), Thomas Litjens (EVV), Ralph Pruijn (AZSV), Tom Verhaar (Eldenia), Mounir Amezrine (ESA), Chika Okere (Duno).

DVV
Nieuw: Melvin ter Braak (DZC’68), Lama Bari (Arnhemse Boys), Martijn Maasen van de Brink (VVO), Tim Steffen (opnieuw begonnen), Anton Snijders (Elsweide zat.), Patrick d’Hulst (Rheden), Appie Dunsurceli (AVW’66), Martijn Labotz (Vitesse A1), Kushtrim Simnica (SDOUC), Jelmer Kingma (Angerlo Vooruit), Ugur Celik (DCS), Job Janssen (Groessen), Sven Uddink, Lennart Oukes (beiden De Graafschap A1).
Vertrokken: Jan Willem Boschker, Paul van der Meer (beiden DVV zat.), Michel Ensing, Stefan Vleeming, Wesley Mortier, Wesley Martens (allen WAVV), Bram van de Ven, Jerry Kerkhof (beiden AVW’66), Kelvin Lenselink, Edwin Simon (beiden DCS), Kevin Plasmans (OBW), Daan van der Ven (Woezik), Roy Peters (MASV), Joey Joosen (gestopt), Jelmer Goedhart, Joey de Haan (beiden RKHVV).

Grol
Nieuw: Jelle Kornegoor (Reünie), Johan Houben (Grolse Boys), Kay Ordelmans (Bon Boys), Teun Pasman (eigen jeugd), Mart Willemsen (Grol 2).
Vertrokken: geen.

Silvolde
Nieuw: Wesley Althof (Rheden), Tom Wassink (DZC’68), Patrick Verheagh (SVDW’75), Jordy Rondeel (FC Zutphen), Brian Hogeweide (Gendringen).
Vertrokken: Martijn Egberts (gestopt).

Tweede klasse

Concordia Wehl
Nieuw: Jorg Rutjes (DZC’68).
Vertrokken: Sjoerd Koster (gestopt), Brandon van Assen (MvR).

DVC’26
Nieuw: Rob Gieling (Sprinkhanen), Michiel Kok (Etten).
Vertrokken: Niels Vink (lager elftal).

SDOUC
Nieuw: Chiel ter Horst, Stan van de Pavert (beiden GWVV).
Vertrokken: Kushtrim Simnica (DVV), Mitch Olyslager (Rheden).

Amateurvoetbal