Volledig scherm
Wahid Rashidi (r) vertrekt naar BVC'12. foto Fons Sluiter

Overschrijvingen vierde klasse

NIJMEGEN - Bekijk hier een overzicht van de overschrijvingen in de vierde klasse van het amateurvoetbal in de regio Nijmegen.

Avios
Nieuw: Willem Merkx (Boxtel), Wout Elsen (Aquila).
Vertrokken: niemand.

BVC’12
Nieuw: Olivier ter Horst (Helmond Sport), Kevin Hendriks (SC Millingen), Wahid Rashidi (WAVV), Jabid Sabet (DESO Oss), Niek Sebens (Juliana’31), Rik Sebens (Achilles’29), Alex Joosten (TOP Oss), Lucien ten Raa, Wouter Reintjes (beiden Blauw Wit).
Vertrokken: Joost Coopmann (stopt).

Ewijk
Nieuw: Manciano Kregting (SCH).
Vertrokken: Dirk Penninx (DIO’30).

Diosa
Nieuw: enkele spelers uit eigen jeugd schuiven door.
Vertrokken: Remy de Valk (lager elftal)

DVOL
Nieuw: Dick Hendriks, Leon Leenders, Jeroen Smetvanger (allen Bemmel), Sören Cocu (DBS), Tom Disveld (Acht), Tom de Wisse (SCE), Marinus Hendriks (Oranje Blauw).
Vertrokken: Rutger Evers, Toine van Ekeren (beiden stoppen), Mike van Kesteren (Trekvogels), Menno Niesten (Orion).

Eendracht’30
Nieuw: Michael Peeters Weem, Remco Penders (beiden Overasseltse Boys), Jorin Cousin (Quick 1888), Dennis Watson (Blauw Wit), Sip Walraven (geen club, ex-Achilles’29).
Vertrokken: geen.

Heumen
Nieuw: Chiel van Rijn (Zoelen), Remy Giesbers (Juliana’31, lager elftal), Saber Kamalizadeh (Hatert).
Vertrokken: Thijs Bos (stopt), Jan de Kluis (lager elftal).

FC Kunde
Nieuw: Roel Oldenkamp (Bennekom), Bernie Voorhuis (RKZVC), Arman Oztürk (Oranje Blauw).
Vertrokken: Jasper de Wit (lager elftal).

Krayenhoff
Trainer: Serge Heuveling (nieuw, was assistent Beuningse Boys)
Nieuw: David van Alst (DVE-Trajanus), Luke de Bruin (Blauw Wit), Ellias Scultana, Mandenga Kalemba, Philip Schmidt (allen SCE), Diego Arts, Nacharo Tahalele, Anthony Bouvier, Jordy Hendriks, Joey Spierings (allen SCH), Mehmet Aribas, Jordy van den Broek, Imad Gazen (allen SJN), Jimmy van Zanten (Nijmegen), Aykut Biyemli (Quick 1888), Remco van Rijswijk (Achilles’29), Mermen Halilovic, Terry Schamp (beiden onbekend).
Vertrokken: Roland Kuijpers, Mario Lammers, Dennis Milder, Wesley Philipsen, Tjardo Schraven, Bart Swinkels (allen lager elftal), Alladin Belil, Anthony de Jong, Angelo van Tent (allen SCE), Rachid Coffie, Mexx Jurriens (beiden Quick 1888), Karim Dairaa (Rood Wit), Omar Bejeddi (Trekvogels).

SC Millingen
Nieuw: Daan Arnts, Twan Arnts, Maarten Smits (allen Germania), Niels Wingels, Jan-Harm Tuerlings (beiden De Treffers A1), Koen Keukens (VVLK), Tim van de Hurk (Orion).
Vertrokken: Kevin Hendriks (BVC’12), Frank Klomberg (SVO’68), Erwin Heijmink (leider eerste elftal), Hein Schreven, Michiel van Ophuizen (beiden lager elftal).

OSC
Nieuw: Max Scholten (Spero A1), Jasper Vendelmans (Aquila), Davy Pol (Blauw Geel)
Vertrokken: Wesley Vink (buitenland).

Overasseltse Boys
Nieuw: Nicola Maira (Brakkenstein), Christiaan Arts, Sander van Casteren, Roy van den Brand (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Tom de Valk (stopt), Remco Benders, Michiel Peeters Weem (beiden Eendracht’30).

SCD’33
Nieuw: Anton Könings (Gemania), Nick van Verseveld (AWC), Tom Huisman, Björn Arts, Jesper van Dijk (allen Leones), Vince Bekkers (Woezik), Mathijs Kersten (SCE).
Vertrokken: Nazim Ouamar, Achmed Aarou (beiden Echteld), Danny Stam (RKHVV), Niek Thomassen, Jan van de Hatert (beiden DIO’30).

SCE
Nieuw: Siam Demir (Blauw Wit), Anthony de Jong, Khalid Samaoui, Almonzo van Tent, Alladin Belil (allen Krayenhoff), Kevin Aerts (Hatert), John Jacobs (SJN), Roy Jacobs (Alverna), Sharif Josefa (Quick 1888), Angelo Kilkens (SC Oranje), Zev de Bruin (SCH), Roel van Wijk (Woezik).
Vertrokken: Jordy van Hilten (Germania), Kevin van de Scheur, Robbin van Zantvliet (beiden WVW), Philip Schmidt, Anass Kassoussi (beiden Krayenhoff), David Rameckers (Blauw Wit).

Union
Nieuw: Sander Aalbers (Hatert), Joost Hendriks (Alverna), Stef Besems (Blauw Wit), Erik Makaay, Jeffrey Peeters, Angelo Knoop (allen SJN), Jasper Ansems, Ruben Sturing (beiden Juliana’31 A1), Jordy Hendriks (Krayenhoff), Robin Sack (Beuningse Boys), Ivo Westerweelen (onbekend).
Vertrokken: Perrin Muller (Beuningse Boys), Jaap Omvlee (Echteld), Luuk Razing (Roda’28), Jens Gronheid, Sander Wilbrink (beiden stoppen).

WVW
Nieuw: Kevin van de Scheur, Robbin van Zantvliet (beiden SCE), Dave Kerkenier (Hatert), Maikel van Betuw, Dave Kleijnen, Luuk Magdelijns (allen eigen jeugd), Thomas de Klein (lager elftal).
Vertrokken: geen.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal