Silvolde kan de borst natmaken in Meerssen, AZSV vanmiddag in Aalten tegen DETO
DOETINCHEM - Silvolde staat zondag in de hoofdklasse B voor een duel in het verre Meerssen. De Achterhoekse nummer twee van de ranglijst reist vol vertrouwen af naar Zuid-Limburg.
Volgens Silvolde-trainer Stéven Verheijen is Meerssen, waar morgen om 14.30 uur wordt afgetrapt, een geduchte tegenstander. ,,De trainer van OJC noemde Meerssen recent de beste ploeg in de hoofdklasse B waar hij tegen gespeeld had. Dus kunnen we onze borst nat maken”, aldus Verheijen. De trainer verkeert in de luxe positie dat iedereen in zijn selectie fit is. ,,Dat kan betekenen dat vanwege de tactiek ‘grote jongens’ op de bank komen te zitten. Die vertel ik dat zondag in de bespreking. Ze verdienen uitleg waarom ik die keus maak.”
Verheijen is na de goede start van zijn ploeg (dertien punten uit zes duels) tevreden. ,,We hebben een goed collectief. Na balverlies wordt er heel goed samengewerkt om te verdedigen. Daarom hebben wij zo weinig tegendoelpunten.”Er is ook een aspect dat nog beter kan. ,,Het temporiseren. Silvolde is gewend om altijd negentig minuten volle bak te gaan. Soms is het wijs om rustig aan de bal te zijn in de opbouw. Wissel je dat af, dan maakt dat je spel onvoorspelbaarder.”
Longa'30
Het Lichtenvoordse Longa’30 treedt zondag om 14.00 uur in Nijmegen aan tegen Orion dat op de derde plaats bivakkeert. ,,Die hoge positie van Orion verrast mij niet”, zegt trainer Dennis van Toor. ,,Vorig seizoen verloren ze ook maar een keer. Het is een ploeg als Silvolde, heel degelijk en met veel ervaring.”
Van Toor mist onder andere Tim Bader. ,,Die raakte tegen Moerse Boys geblesseerd. Het zou zo maar een week of zes kunnen duren. Dat is jammer, want naast zijn creativiteit heeft Tim ook ervaring en helpt hij het elftal neer te zetten.”
AZSV
AZSV speelt zaterdagmiddag de thuiswedstrijd tegen Deto uit Vriezenveen. Op sportpark Villekamp wordt om 14.30 uur afgetrapt. Trainer Dave de Jong was niet voor commentaar bereikbaar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Slechte generale voor Juliana’31, Orion haalt uit
Nijmegen, Wijchen, Malden -
PREMIUMVoetbal Arnhem e.o.
Elsweide viert titel in de Achterhoek, VDZ en VVO draaien warm voor nacompetitie en 'wanvertoning’ kampioen MASV
Elsweide is op de laatste speeldag van de reguliere competitie kampioen geworden van de vijfde klasse C. Na de 2-0 zege op SVGG in Megchelen barstte het feest los met vuurwerk, vlaggen en muziek op het veld.Rheden, Renkum, Arnhem -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
SCHEMA NACOMPETITIE
DZC’68 zaterdag naar Sneek, AZSV speelt return in Capelle
AZSV treft dinsdag in de nacompetitie in Aalten Capelle, DZC'68 uit Doetinchem reist af tegen Ede en AVW'66 speelt thuis in Westervoort tegen het Wageningse WAVV.Doetinchem -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.
-
Schema nacompetitie voor Achterhoekse en Liemerse deelnemers
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM1
Het Wonder van Advendo’57 duurt voort én dus de trainersloopbaan van Jan Fluit ook
De trainersloopbaan van Jan Fluit zou eigenlijk al voorbij zijn. Maar door de sensationele ontknoping op de laatste speeldag speelt ‘zijn’ Advendo’57 in de nacompetitie voor promotie naar de tweede klasse. ,,We moeten niet te snel de rol van underdog spelen.”Ederveen