Topsportregeling voor voetbalsters Eldenia dankzij deelname KNVB-bekertoernooi
ARNHEM - De voetbalsters van topklasser Eldenia vallen dankzij hun deelname aan het toernooi om de landelijke KNVB-beker onder de topsportregeling.
Dat betekent dat zij anders dan alle amateursporters in het land ook na 17.00 uur in groepen mogen trainen. De winterstop voor de Eldense vrouwen is dan ook ultrakort. ,,Doordat we in de landelijk beker zitten, vallen we onder de topsportregeling en mogen wij op 1 januari weer trainen. Daar zijn we erg blij mee”, zegt trainer Jop de Bruijn.
Eldenia is bij de loting voor de tussenronde in het landelijke bekertoernooi gekoppeld aan Bavel, de nummer 9 van de zondag hoofdklasse B. Als de Arnhemse voetbalsters zondag 16 januari in Noord- Brabant winnen (aftrap 13:30 uur), wacht in de achtste finale eredivisionist Excelsior.
De Arnhemse vrouwen hadden een uitstekende eerste seizoenshelft en staan derde in de topklasse, het hoogste amateurniveau in Nederland.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Wordt FC Bergh donderdag de eerste kampioen in de Achterhoek?
In de eerste tot en met de vierde klasse van het zondagvoetbal wordt donderdagavond een volledige speelronde afgewerkt. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken. -
PREMIUM9
‘Geintje’ valt verkeerd, scheids staakt amateurduel: ‘Als ze me de naam niet geven, ga ik’
SC Westervoort moet afwachten wat er gebeurt met wedstrijd tegen Veluwezoom in 4D, die na een uur werd gestaakt bij een 5-1 voorsprong voor de koploper.
-
PREMIUMVoetbal Maasland
Vianen Vooruit krijgt alle hoeken van het eigen veld te zien, Excellent, HBV én DSV op schot
HEESWIJK - Volharding waande zich zondag voor even al kampioen. De voetbalclub uit Vierlingsbeek leidde zelf bij Heeswijk (0-4) terwijl SVSSS met 2-0 achterstond bij Prinses Irene. Uiteindelijk won de concurrent uit Udenhout alsnog: 2-3. -
Gedegradeerd Achilles’29 geeft DUNO megaklap in Doorwerthse degradatiestrijd
-
TEC heeft een wonder nodig bij aanstaand kampioen Katwijk