Volledig scherm
Duel tussen SC Westervoort en VVG © Theo Kock

Zondagamateurs schieten weer alle kanten op

ARNHEM - Ook in de lagere klassen van het zondagvoetbal schieten de amateurspelers in de regio Arnhem weer alle kanten op. Met name bij Eendracht, SC Veluwezoom, Arnhemia, Worth Rheden en SC Oranje is het verloop groot. MASV start komend seizoen met een nieuw elftal en kent derhalve ook veel mutaties.

VIERDE KLASSE
Dierense Boys
Nieuw: Baris Zeki (Dieren), Romano van der Reijden (was gestopt), Lubos Mihal (Prins Bernhard).
Vertrokken: Anthony Vogelaar (SC Veluwezoom za.).
Trainer: Charles Reichert (derde seizoen).

Eendracht
Nieuw: Steven Gallé (SC Oranje zo), Sebastiaan Kleijn (Elistha), Robin van Woerkom (SML), Damon van Hoften, Yasin Duman (beiden ESA), Bart Palm (Ulftse Boys), Nuredine Barre (Arnhemse Boys, lager elftal), Tim Teerink (Jonge Kracht), Daniele Todaro, Joey Koster en Rico Lafree (Eendracht za), Mike Bolderman (geen club, voorheen SC Oranje).
Vertrokken: Ritchie Jordens (gestopt), Eric Wagenmakers (Angeren).
Trainer: Marlon Keizer (derde seizoen).

Jonge Kracht
Nieuw: Stijn van Meurs, Ted van Onna, Paul de Wit (allen Angeren), Ted Milder (RKSV Driel), Fatih Sprenkel, Sander Schoonderbeek (beiden RKHVV), Jordy Storteboom (De Paasberg).
Vertrokken: Brian Wouterse (De Bataven), Perry Nesselaar (DCS), Nick Lentjes (Kampong), Erdal Senyer (De Paasberg).
Trainer: Barry Heijse (tweede seizoen).

OVC’85
Nieuw: Robert van Driessen, Rens Vogel (beiden Wodanseck), Luit Ernst (DCS), René Gerrist (Redichem) Joran van Grootveld (Duno), Dillen Onsteijn en Nick Onsteijn (beiden De Paasberg).
Vertrokken: Mick van den Brink, Alex Peters (gestopt), Mark van Maanen (lager team).
Trainer: Peter van den Borden (vijfde seizoen).

RVW
Nieuw: Movses Kakop (Bennekom), Lenie Onderstal (ONA’53), Jean Shyaka (AFC Arnhem za).
Vertrokken: Lody Teeuwsen (SML), Fabian Mösle, Niels en Mark Koenderink (allen Redichem).
Trainer: Rik Gerritsen (vierde seizoen).

SML
Nieuw: Lody Teeuwsen (RVW), Jorick Beskens (Duno).
Vertrokken: Dyon Visser (WAVV), Michiel Berntsen (WV-HEDW Amsterdam), N’Faly Fofana (PAX), Robin van Woerkom (Eendracht).
Trainer: Roberto Straal (tweede seizoen).

SC Veluwezoom
Nieuw: Leroy Loevering (VVO), Joey van Weber en Marco Imming (beiden DVV), Marvin Liemkontja en Jeffrey Onstein (beiden De Paasberg), Ron van de Pol (Arnhemse Boys), Serkan Pala (Rheden), Hamza (rentree).
Vertrokken: Onno Kooiker, Thomas de Haan, Jorick Dieterich, Mark Gerritsen, Mike Hieltjes (allen SC Veluwezoom za). Vincent Selhorst , Nick Kemperman, Regiano Lamberts (allen Worth Rheden).
Trainer: Giovanni Zweers (achtste seizoen).

VVO
Nieuw: Jordy van Doesburg (SC Westervoort), Jillert Krikke (DTS’35), Luuk Kersten (Aerdt/ Carvium), Ramon Steenbergen (rentree).
Vertrokken: Selim Guzelyurt en Sergio Vianen (beiden AFC Arnhem zo), Leroy Loevering (SC Veluwezoom zo), Wiebe van Doorn (HC’03), Jens Eysink, Bert Peterse (gestopt).
Trainer: Maik Angenent (eerste seizoen).

Worth Rheden
Nieuw: Vincent Selhorst, Nick Kemperman en Regiano Lamberts (allen SC Veluwezoom zo), Danny Jansen, Jaap Dorland, Jamie van Staveren, Harm Jurriens, Nico van den Berg, Kai Dorland, Guilliano van de Berg, Teuvo Jansen (allen Rheden).
Vertrokken: John van de Brenk en Dennis Bongers (beiden gestopt). Timo Bremer en Mick van de Mee (beiden Rheden), Dennis Gores (Angerlo Vooruit), Jelle Olyslager (SC EDS).
Trainer: Frank van Binsbergen (eerste seizoen).

VIJFDE KLASSE
Arnhemia
Nieuw: Michael van Ossenbruggen, Ismet Diteczi (beiden Elsweide), Stefan Vonk (GVA), Lars van der Hijde (De Bataven), Winston Seedorf, Jordy Peters, Carlo Bastiaans, Davy Hoogstraten, Lars Hommerson (allen SC Oranje zo), Leo van Galen, Gino Koenders (beiden De Paasberg), Jaap Dibbets (RKHVV), Frank Dibbets, Halil Oz (beiden Eldenia), Ferhat Gokdemir, Arif Akyurek (beiden maken rentree).
Vertrokken: Boyce van Rooijen (SC Oranje zo), Steven Sonnevelt (Trekvogels), Peter Lentjes, Kees van Egdom (beiden gestopt).
Trainer: Pierre van den Berg (vierde seizoen).

CHRC
Nieuw: Joost Bon (Duno), Milan Budding (Redichem), Dennie van den Brink (WAVV).
Vertrokken: Youri Hellegering (ONA’53), Ramon Rensen (WAVV), Jochem Fuks (lager elftal).
Trainer: Hans Robbers (tweede seizoen).

SC EDS
Nieuw: Jelle Olyslager (Worth Rheden), Cas Temmink (geen club), Noa Rensen (RKHVV), Joeri Arentsen (VVO).
Vertrokken: Lars Stuiver (gestopt), Pepijn van Dorsten (Rheden).
Trainer: Martin Artz (eerste seizoen).

Elsweide
Nieuw: Fatih Yilanci, Volkan Guzelyurt, Shaviq Youbid (allen geen club).
Vertrokken: Umit Senyer (FC Jeugd), Rifat Bugdayci (SC Veluwezoom za).
Trainer: Trainer: Rasid Günes (eerste seizoen).

MASV (nieuw)
Nieuw: Eef Kasteel, Richard Wouters, Frans Vos, Kevin Oldekeizer, Mike Hoffman, Michel Gieben, Dennis Klein (allen lager elftal MASV), Jaimy Vahlkamp, Giel Neervoort (beiden Babberich), Danny Tolhuizen, Djemo Ubbergen, Antal Turk, Jaoudd Hassan (allen SC Oranje zo), Jonas Aalders (Spero), Frankie Katumua (geen club), Moussa Hamdaoui (AFC Arnhem), Romario van Beek, Roy van der Veer, Johannes Beumkes, Brahim El Ajjouri, Marvin de Geest (allen De Paasberg), Jacky van der Kolk, Niels Rondeel, Michel Minkhorst, Joey Kuster, Ashwin Weidema (allen ESA), Sajhi el Hamdaoui (Eldenia), Dylan Beatse, Sidney Knoops, William Geutjes, Luuk van Rooyen (allen Arnhemse Boys), Shahid Bais (Leones), Marlon Bastiaans (SC Oranje za).
Trainer: Marcel Gerrist (eerste seizoen).

SC Oranje
Nieuw: Boyce van Rooijen (Arnhemia), Jeffrey Burgers, Ricardo Minks, Raymond Badloe, Frenklin Badloe, Raoul Djabarkhan, Rachid Badloe, Sanger Rafik, Guillaume Deux (allen MASV), Reza Badloe, Shareef Badloe (Eendracht), Lorenzo Rolador (SML), Yusuf Ozuc, Hassan Dara (beiden geen club).
Vertrokken: Winston Seedorf, Jordy Peters, Carlo Bastiaans, Davy Hoogstraten, Lars Hommerson (allen Arnhemia), Richard Siep (De Treffers), Mohammed Sesay, Christiaan van Leijen (beiden Arnhemse Boys), Danny Tolhuisen, Adjemo, Antal Turk (allen MASV), Mike van Lierop, Jordy Bosman (beiden OVC’85), Andy Bonaparte (Oranje za.).
Trainer: Hans Liethof (tweede seizoen).

De Paasberg
Nieuw: Erdal Senyer (Jonge Kracht), Murat Senyer (Fortissimo), Gregory Groenmeijer (club onbekend), Mauritsio Joostink (SC Oranje za), Jozef Aziz (AZ 2000).
Vertrokken: Romario van Beek, Brahim El Ajjouri, Johannes Beumkes, Abdelaziz Yiaar (allen MASV), Veli Arslantas, Joshua Cortus (beiden AFC Arnhem), Dwayne Grot (Babberich), Gino van Santen (VDZ), Achmed Yiaar, Faouzi Azoum (beiden Arnhemse Boys).
Trainer: Paul van Koppenhagen (eerste seizoen).

  1. KNVB zet FC Lienden uit het bekertoernooi, De Paasberg profiteert

    KNVB zet zaterdag­team FC Lienden uit het bekertoer­nooi, De Paasberg profiteert

    De KNVB heeft de zaterdagtak van FC Lienden uit het bekertoernooi verwijderd. De voetbalbond kwam tot dit besluit omdat de formatie uit de Betuwe in een van de bekerwedstrijden een speler onrechtmatig had opgesteld. ,,Een speler die nog een schorsing had staan”, laat een woordvoerder van de KNVB weten. ,,Het verdere onderzoek loopt nog, maar Lienden is in ieder geval uit het bekertoernooi gezet.”

Amateurvoetbal