Afro Bros uit Arnhem tekent voor titelsong nieuwe speelfilm ‘Costa!!’, vandaag is de première
VideoARNHEM - Afro Bros uit Arnhem heeft samen met Joey X Manuel en Papi Mikey Dinero de titelsong geschreven van de nieuwe Nederlandse speelfilm Costa!!, een revival van het oorspronkelijke Costa! uit 2001. Het nummer, getiteld Costa, komt vandaag uit op het label Afreaka Records van de Arnhemmers.
Giordano Ashruf en Rashid Badloe, de mannen achter Afro Bros, wilden met Joey X Manuel en Papi Mikey ‘het ultieme vakantiegevoel’ realiseren. ‘De ‘summer of love’ is echt in zicht. Feesten, dansen, vakanties... Alles mag weer’, is het motto. De Arnhemmers, die tijdens Koningsnacht nog optraden in hun thuisstad, zijn klaar om met Costa elke club, strandtent of woonkamer op zijn kop te zetten’.
Afro Bros brak in 2016 internationaal door met het nummer 18 plus. Sindsdien rijgen de producers de hits aaneen. X van Nicky Jam & J Balvin is tot nu toe de grootste, met 2 biljoen YouTube views, meer dan 900 miljoen Spotify streams en een Latin Grammy nominatie. In 2020 won Afro Bros die Latin Grammy voor hun bijdrage aan het nummer Amarillo van J. Balvin.
De romantische komedie Costa!! gaat vandaag in première. De film is geen vervolg op de hit uit 2001, maar het verhaal speelt zich wel twintig jaar later af op dezelfde locatie met deels dezelfde personages. De hoofdrollen worden gespeeld door Katja Schuurman en Abbey Hoes. Schuurman was in 2001 ook in de eerste Costa! te zien.
Via Spotify is de nieuwe filmtitelsong wel al te horen:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMQ&A | VIDEO
Arnhemse Afro Bros: ‘Er komt een hit met David Guetta en twee andere grote artiesten’
-
PREMIUMvideo
Arnhemse Afro Bros maken kerstlied met Snoop Dogg: ‘Fantastisch!’
ARNHEM - De mannen van Afro Bros hebben samen met raplegende Snoop Dogg een kerstlied gemaakt. Het Arnhemse dj- en producerscollectief, internationaal bekend, hoopt op een megahit. -
PREMIUM1
Prins, freule en koning: deze dieren zijn wereldberoemd in hun eigen wijk
We vroegen jullie welke dieren in jouw buurt wereldberoemd zijn. Onze regio blijkt behoorlijk wat diersterren te kennen. We hebben de meest bijzondere voor je op een rij gezet. -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM4
Feestje voor boeren, bouwvakkers en bierdrinkers is vooral stoom afblazen: ‘Klotetijd achter de rug’
ARNHEM - De tweede editie van Warkende Helden, aankomende zaterdag in het Arnhemse GelreDome, is een feestje voor boeren, bouwvakkers en bierdrinkers. Maar ook voor de bakker om de hoek die ’s ochtends om half vijf al de eerste saucijzenbroodjes in de oven schuift, zegt mede-initiatiefnemer Wim ‘Salabim’ van Aperlo. ,,Eigenlijk is het voor iederéén bestemd. We hebben een klotetijd achter de rug, het is tijd om even goed stoom af te blazen.”
-
PREMIUM
Afro Bros tekenen platendeal in Amerika: ‘Maar we blijven lekker in Arnhem wonen’
-
-
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM27
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn.