38 mensen waren zaterdagavond getuige van de laatste dienst in de Remigiuskerk van Leuth. Vanwege corona was de helft van de kerkbanken afgezet met rood-wit lint.
Volledig scherm
38 mensen waren zaterdagavond getuige van de laatste dienst in de Remigiuskerk van Leuth. Vanwege corona was de helft van de kerkbanken afgezet met rood-wit lint. © Paul Rapp

Leuth neemt afscheid van Remigiuskerk en opent Mariakapel

NIJMEGEN - De Leuthse parochianen hebben zaterdag in etappes afscheid genomen van de Remigiuskerk in twee eucharistievieringen, één om 16.00 en één om 19.00 uur. De kerk uit 1936 is verkocht aan de Nijmeegse vastgoedondernemer Ton Hendriks, die er appartementen in wil gaan vestigen. 

2 reacties

  • Gerrit

    3 jaar geleden
    “Nood leert bidden”. Men zou dus zeggen dat de kerken momenteel druk bezocht worden, maar kennelijk is de nood nog niet zo hoog. 
  • Ook

    3 jaar geleden
    De realiteit van heden.