Tandartsen in Overijssel doelwit inbrekersbende: tienduizenden euro’s aan apparatuur gestolen
Bij inbraken in tandartspraktijken in deze regio is voor tienduizenden euro’s aan apparatuur en gereedschap gestolen. Naar aanleiding van de diefstallen bij tandartsen in Zwolle, Weerselo en Hengelo komen politie en beroepsorganisatie KNMT met een waarschuwing aan alle tandartsen.
Het is een korte reeks inbraken en een poging daartoe bij tandartspraktijken in Overijssel. Maar de gevolgen zijn groot. In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebroken bij de praktijk van Mijn Tand aan de Wolter ten Catestraat in Hengelo. Vrijdagochtend 26 november ontdekten medewerkers dat er was ingebroken in de praktijk van het Tandheelkundig Centrum Weerselo aan de Holtwijkerstraat. En afgelopen weekend was tandartspraktijk Postema aan de Vrouwenlaan in Zwolle doelwit van de inbrekers.
In alle drie gevallen werd voor tienduizenden euro’s aan specialistisch gereedschap en apparatuur meegenomen. In de nacht van zondag op maandag is geprobeerd binnen te komen in het pand van Samenwerkende Tandartsen Enschede aan de Roessingsbleekweg. Daar bleef het bij een inbraakpoging.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM23
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
PREMIUMColumn6
In een grijs verleden hadden de ontboezemingen van Kaags dochters wellicht tot zelfreflectie geleid
Özcan Akyol schrijft drie keer per week over wat hem bezighoudt. -
PREMIUM
Bij deze werkgever krijg je 18 cent per kilometer voor lopen en fietsen: ‘Je krijgt mensen moeilijk auto uit’
Lopend geld verdienen: De ANWB haalt alles uit de kast om zijn werknemers de auto uit te krijgen en geeft ze 18 cent vergoeding per gelopen kilometer. Ook voor fietsen worden ze betaald. Het is namelijk niet makkelijk verstokte automobilisten uit de wagen te krijgen. ,,Met alleen mooie fietspaden aanleggen, ga je het niet redden.”Den Haag -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
met Video
Grote brand op schip bij chemiepark in Farmsum onder controle
De grote brand die vrijdagochtend uitbrak op een schip in de buurt van het Chemie Park Delfzijl in het Groningse Farmsum is onder controle. Er zijn geen gewonden gevallen.Farmsum
-
PREMIUM
Grote emotionele schade na zoveelste explosie in Rotterdam: ‘Wil hier helemaal niet meer wonen’
Rotterdam -
-
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Grote vechtpartij op strand Bloemendaal, negen gewonden
Zeker negen mensen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt door een vechtpartij op het strand van Bloemendaal. Drie van hen hebben vermoedelijk steekwonden opgelopen.