Dit briefje had duidelijk succes.
Volledig scherm
PREMIUM
Dit briefje had duidelijk succes. © Esther Groenenberg

Vrouw die op gestolen fiets van Esther rijdt neemt contact op: ‘Was zich helemaal wild geschrokken’

Nietsvermoedend nam Esther Groenenberg (39) uit Zwolle gistermiddag de telefoon op. Het nummer van haar neef, dus niks vreemds. Tot ze ineens de ‘nieuwe eigenaresse’ van haar gestolen fiets aan de lijn bleek te hebben.

15 reacties

  • Jean-Paul Vos

    2 maanden geleden
    Vreemd experiment. Het enige positieve is dat de fiets in gebruik is en niet vernield of gedumpt is in een kanaal.
  • Jeanine Olivier

    2 maanden geleden
    Belachelijk! Als ik wist wie was politie alleen al om deze dievegge een lesje te leren. Ook nog goed praten?dievegge reden heeft?kolder!Het lijkt gewoon? S avonds zie ik op dinsdag uitgaans avond studenten ze gewoon fietsen stelen? De toekomstige hoogopgeleide? Aanpakken die handel! Suggestie nummer op fiets! Bonnen voor dieven! Kassa! Enigst waar je criminelen nog raken kan!
  • Pim Willemsen

    2 maanden geleden
    Esther heeft eigenlijk eenzelfde methode als fietsendieven in Amsterdam hanteerden: je komt bij je fiets en haalt hem van het slot, dan ontdek je dat er nòg een kettingslot op zit: je gaat naar huis om een kettingknipper te halen/ naar een loodgieter of ie een slot wil doorknippen en bij je fiets gekomen, is ie weg..meegenomen door de slotenlegger..
  • Tessa Hooftman

    2 maanden geleden
    Zo jammer dat ik het bericht niet kan lezen :(
  • Marie-Louise Walter

    2 maanden geleden
    Hoe kan deze mevrouw de fiets van Esther meenemen?? Dan was die niet op slot???