Foutje, bedankt! Verkeerd kraslot blijkt gouden greep
‘Foutje, bedankt!’ Dat moet een Amerikaanse geluksvogel hebben gedacht, toen hij bij een benzinestation een kraslot kocht maar het verkeerde in handen gedrukt kreeg. Een gouden greep, zo bleek toen het loterijkaartje hem een hoofdprijs opleverde.
Delen per e-mail
De 57-jarige man, die na zijn miljoenenwinst liever anoniem wil blijven, stopte onlangs bij een tankstation in een buitenwijk van de stad Detroit. Om de banden van zijn auto op te kunnen pompen had de man wat kleingeld nodig en dus stapte hij naar binnen om te wisselen.
Daar besloot hij gelijk een kraslot van tien dollar te kopen. Per abuis scheurde de winkelbediende een lot van twintig dollar voor hem af. ,,Hij vroeg nog of ik het wilde omruilen, maar iets zei me dat ik het moest houden’’, vertelt de nieuwbakken miljonair opgetogen.
Die gedachte bleek uitermate verstandig, want die leverde hem een prijs van 2 miljoen dollar op, zo'n 1,7 miljoen euro. ,,Ben ik even blij dat ik dat deed.’’ De keuze tussen een gespreide uitkering over een aantal jaar of een contante uitbetaling van 1,3 miljoen dollar was geen moeilijke. Het werd het laatste.
Bekijk onze trending nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Viral van de dag: wat hoor jij? ‘Green Needle’ of ‘Brainstorm’
Hoor je ‘Green Needle’ of ‘Brainstorm’? Een oud geluidsfragment dat opnieuw rondgaat op social media verdeelt het internet in twee ‘kampen’. Hoe kan het dat we niet allemaal hetzelfde horen? -
video Afhaalrestaurant met bijna 2000 jaar oude etensresten blootgelegd in Pompeï
Archeologen hebben in het Italiaanse Pompeï een spectaculaire vondst gedaan: een afhaalrestaurant met in de aardewerken potten etensresten van bijna 2000 jaar oud. Op de fatale dag van de uitbarsting van de Vesuvius in het jaar 79 die de stad onder een dikke laag gloeiende as en vulkanisch gesteente begroef, konden klanten kiezen voor eend, geit, vis en slak. -
Man (33) wordt miljonair nadat meteoriet door zijn dak knalt
Het leven van een Indonesische kistenmaker heeft een bijzondere wending gekregen nadat een meteoriet zijn huis raakte. Josua Hutagalung (33) kwam met de schrik vrij en mag zich nu miljonair noemen. -
Video Bizar: man in scootmobiel ramt pui winkelcentrum Wijchen eruit
WIJCHEN - Een bizar incident dinsdagavond in Winkelcentrum Zuiderpoort in Wijchen. Een man in een scootmobiel raast voorbij en ramt de pui op zijn tocht naar buiten. Het filmpje van de bewakingscamera is inmiddels duizenden keren gedeeld op Facebook. -
IJskoud avontuur: behulpzame Amerikaan stort binnenshuis in metersdiepe waterput
De Amerikaan Christopher Town hielp afgelopen zondag een vriend met verhuizen. Kleine moeite, zo leek het. Dat zijn helpende hand een benauwd avontuur zou worden, kon hij niet vermoeden. Op het moment dat hij wat meubels verplaatste, bezweek de vloer onder hem en stortte hij in een negen meter diepe, met water gevulde put. De behulpzame Christopher moest zich 25 minuten lang zelf zien te redden.
-
Kans op grote prijs bij loterij is 1 op 790.000 (in het gunstigste geval)
Wie meedoet aan de BankGiro Loterij heeft de meeste kans om een prijs van een miljoen euro in de wacht te slepen. De kans op zo'n grote prijs is wel erg klein: 1 op 790.499. De Consumentenbond heeft onderzoek gedaan naar de winstkans bij grote loterijen. -
VIDEO Aardverschuiving sleurt huizen de zee in: ‘Heb gerend voor mijn leven’
Angstige momenten in de Noorse plaats Alta waar een aardverschuiving acht huizen verwoestte. Op beelden, gemaakt door een buurtbewoner, is te zien hoe de huizen in een mum van tijd in de zee verdwijnen. ,,Eerst hoorde ik een knal, daarna moest ik rennen voor mijn leven.” -
Straatprijs Postcode Loterij valt in villawijk in Haaksbergen
HAAKSBERGEN – „Goooeeedemooorgen”, klonk het woensdag in de Kroonprins. Gaston Starreveld, ambassadeur van de Postcode Loterij, deelde vijf cheques met een totale waarde van 150.000 euro en een gloednieuwe BMW uit.