Volledig scherm
Niels Weeink (links) van Orion duelleert met Freek Voss van Union, afgelopen seizoen in de derby in de tweede klasse. © Theo Peeters

Overschrijvingen 1E/2I: volop wisselingen bij NEC, Orion en Quick 1888

Alle overschrijvingen van de amateurvoetbalclubs uit de regio Nijmegen die in het seizoen 2018/2019 uitkomen in de eerste klasse en tweede klasse.

ZONDAGVOETBAL
EERSTE KLASSE
Alverna
Trainer: Jeffrey Kooistra.
Nieuw: Max Ukusare (Bemmel), Lennart van de Peppel (Bennekom), Mats Hegman (Silvolde), Sander Bisseling (Groesbeekse Boys), Soufian Boukali, Rens van Lanen (beiden Germania) Karim Dairaa (DESO), Arthur van den Eeckhout (DIO’30), Danny Meijer (NEC ama.), Thomas van der Worp (Lochem), Levi Raja Boean (DFS).
Weg: Kay Tassenaar (Germania), Sergio Vieira (NEC ama.), Mike Wouters (DVOL), Ruben Rip (WAVV), Bas Broekman (Milsbeek).

BVC’12
Trainer: Luuk Maes.
Nieuw: Emre Talas (JVC Cuijk), Tijn Jellema (Germania), Evert Palm (De Bataven), Samuel Eleanora (HVCH), Marco Kilkens (NEC ama.).
Weg: Joep Martens (Blauw Wit), Ruben de Bruin (Groesbeekse Boys), Nick Bender (Union), Huib Achterkamp (studie in Amerika), Gaetan Klaassen, Etienne Leenders, Niek Bielderman (allen stoppen).

Juliana’31
Trainer: Remko Bicentini.
Nieuw: Vincent van Beek (JVC Cuijk, werd gehuurd), Maarten Bosch, Kevin de Bruin (beiden JVC Cuijk), Thijs Hendriks (DFS), Bart Schiks (Achilles'29), Martijn Wolf (Beuningse Boys).
Weg: Stefan de Jong (Leones), Mattheys Kuypers (DFS), Daniël van Straaten (stopt), Daan Arnts (Millingen), Joey Wolsink (onbekend).

Jong Achilles’29
Trainer: Onbekend
Nieuw: -
Weg: Niels Willems (FC Lienden), Yannick Zeeman (DOVO), Bart Schiks (Juliana’31), Dadier Casal (DIO’30), Maarten Cohen (Silvolde), Jelmer Boleij (CSV Apeldoorn), Youri Roseboom (De Treffers), Paco Geutjes (JVC Cuijk), Donat Pavataj (Leonidas), Mareno Floris (SV Rindern, Duitsland), Gijs Schalks (De Graafschap), Vince Stans (Orion).

Leones
Trainer: Martijn Bartels.
Nieuw: Stefan de Jong (Juliana’31), Floris Florussen (Woezik), Bram van Tiem (NEC ama.), Luc van Hoeve (DIO’30), Jef van Hoeve, Noud Koppers (beiden Achilles’29).
Weg: Roel Beumer (Trekvogels, lager elftal), Mike van de Bovenkamp (stopt), Jeffrey Krouwel (Uchta), Thijn Remmits (Aquila), Bram van Baren, Luuk Derks, Maarten van Dreumel, Jasper van Dreumel en Laurens van Dreumel (allen DSZ).

NEC
Trainer: Anoush Dastgir (was assistent-trainer).
Nieuw: Sergio Vieira (Alverna), Nasim Saber (Germania), Ismail Aktas, Adrian Javad (beiden Quick 1888), Mehdi Benmerieme (DESO), Idi Duraku (Orion), Skip Foss (Roda’46), Samuel Babadi (Jong Helmond Sport), Giacomo Mazzoleni, Ian van Haveren, Deriu Storm (allen eigen jeugd).
Weg: Romano Jansen (Germania), Aria Hashemi (UDI’19), Takumi Furuyama (terug naar Japan), Clarence Hasselbaink (FC Lienden), Jordi Ebabani (BVV), Danny Meijer (Alverna), Djordy de Graaf (stopt).

Woezik
Trainer: Stefan Muller (nieuw, Bemmel).
Nieuw: Bjorn Arts, Juul Loeffen (beiden Deso), ­Patrick Heesakkers (De Treffers), Stijn Rambach (OJC Rosmalen), Joep van de Vondervoort (lager elftal).
Weg: Jacky Chi (JVC Cuijk), Floris Florussen (Leones), Michael Jansen (stopt), Sander Maas (lager elftal), Jos Peltzer (OSS'20).

TWEEDE KLASSE
Eendracht’30
Trainer: Fred Razing.
Nieuw: Thieme Dolle, Ruben Jansen, Tim van Ooijen (allen Juliana'31), Thijn Wabeke (Stormvogels’28).
Weg: Daan van Veenendaal, Joeri van Eldik, Wout Lamers (allen stoppen), Dennis Watson (Trekvogels).

Orion
Trainer: Jeroen van Haaren.
Nieuw: Tim van den Hurk (Millingen), Noek Beers en Luuk Langeveld (beiden De Treffers zat.), Vince Stans (Jong Achilles’29), Michiel Kok (Gendringen), Robin Rafael (NEC jeugd), David McLaughlin (Quick 1888), Marvin Thomasia en Benjamin Goovaart (beiden lager elftal), Mick ­Alberts (eigen jeugd).
Weg: Luuk Akkers en Coen Hoffs (beiden stoppen), Jeroen Bardoel (Vianen Vooruit), Bart de Lange (Union), Idi Duraku (NEC ama.), Martijn Boers (De Treffers zat.), Erik Bruijsten (Brakkenstein), Fabian Kleemans (lager elftal), Pim Boonstra (naar Verenigde Staten).

Quick 1888
Trainer: Roy de Haan (nieuw, Stormvogels’28).
Nieuw: Daan Scholten (Oranje Blauw), Jordi ­Paters (De Treffers zat.), Chelo Lopez (Achilles’29 jeugd), Dimitri Kotsalas (JVC Cuijk zat.), Dave ­Neijenhuis (Millingen), Saïd Hamidi (RKHVV), Jordi Serradell-Sans, Calvin Groenen (beiden Hatert), Danny Lamers (ONA), Ajay Takalele (Woezik jeugd)
Weg: Kay Thomassen (Ewijk), Dimitri Vrehe (OBW), Mark van Haarlem (stopt), Marc de Winter, Gianluca de Jong (beiden Juliana’31 zat.), Ismail Aktas, Adrian Javad (beiden NEC ama.), David McLaughlin (Orion), Yassin Arab (JVC Cuijk), Karam Boudhoum (BVC’12), Pascal Sevenich (SCE)

Union
Trainer: Kasper Vullings.
Nieuw: Nick Bender (BVC’12), Bart de Lange (Orion), Niek Jetten (Juliana’31 jeugd), Loek Janssen (NEC-ama. jeugd), Ingo Custers (Stormvogels), Cristy Salem (eigen jeugd), Remy van Vliet (lager elftal).
Weg: Rik Bevaart (OSC), Nick Cornelissen (Quick 1888 zat.), Thomas Kraswoski, Tim van den Bergh (beiden lager team), Ruben Sturing, Daan Nilwik en Beer Hoes (allen stoppen).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal