Volledig scherm
Kampioen Roda’28 debuteert in de derde klasse, met Bas Bakker (ex-DIO’30 en De Treffers) als enige nieuwkomer. © Eveline Van Elk

Overschrijvingen 3D/4E/4F: achttien vertrekkers bij Hatert en zeventien nieuwkomers

Alle overschrijvingen van de amateurvoetbalclubs uit de regio Nijmegen die in het seizoen 2018/2019 uitkomen in de derde klasse en vierde klasse.

DERDE KLASSE
Beuningse Boys
Trainer: Patrick Janssen (nieuw, was jeugdtrainer).
Nieuw: Manwel Artoumian, David Artoumian (beiden clubloos), Antoine in den Bosch (Nijmegen), Perrin Muller (was gestopt) en tien jeugdspelers.
Weg: Jesper van der Woerdt (Batavia), Martijn Wolf (Juliana’31), Jeffrey Alders (Germania), Jacky Dobson (Germania), Max Teuwsen (stopt).

Blauw Wit
Trainer: Zoran Borojevic (nieuw, clubloos).
Nieuw: Sem van Mulkom, Walter Baggen (beiden FC Geleen), Joep Martens (BVC’12).
Weg: Maarten van Breda (SCE).

Brakkenstein
Trainer: Serge Heuveling (nieuw, Ewijk).
Nieuw: Erik Bruijsten (Orion).
Weg: Jordy Reinders (Brakkenstein), Koen van den Boogaard (lager elftal).

DIO’30
Trainer: Jord Roos (nieuw, DESO).
Nieuw: Tom Boerboom, Giovanni Leidelmeyer, ­Dadier Casal (allen Achilles'29), Nils Goerts (Stormvogels’28), Dennis Amati (ESA), Stijn ­Lowiessen (DSZ), Bryan Croonen (Victoria'25), Owen ­Mademillia (Woezik).
Weg: Franco Kleinschiphorst (SCE), Roy de Ruiter (onbekend), Davy van Verseveld (stopt), Nick Degen (SCP), Yannis Ngola (Hatert), Arthur van den Eeckhout (Alverna).

Hatert
Trainer: Robin Leenders (nieuw, Kolping-Dynamo).
Nieuw: Raphael Fratello (De Bataven), Hamza Khamal, Alan Pattiasina (beiden DVE Trajanus), Luc Kuerten (Krayenhoff), Rik Leenders, Ike Sombeek, Soufyan Achouitar (allen Kolping-Dynamo), Yannis Ngola (DIO'30), Jesse Akkers (Oranje Blauw), Maarten van de Bund, Jop Derks, Sam Derks, Dylan de Haan (allen Achilles’29), Youssouf ­Jamandy (Trekvogels), Jordy Reinders (Brakkenstein), Esmat Shanwary (DESO), Nordin Kerkri (Nijmegen).
Weg: Eef Booltink, Roel van Hassel, Youri Hendriks, Roy Klaassen, Pim Poelen, Sjors Poelen, Gijs Pouwels, Luuk Smeekens, Lars Sturing, Maarten Uijen, Johnny Willemsen (allen Juliana'31 zat.), Marc van Aalten (Alverna), Jorrit Fleuren (Rood Wit), Calvin Groenen (Quick 1888), Kevin Groenen (Batavia), Justin van Hest (De Treffers zat.), Kyle Honigh (Trekvogels) Rusen Kos (Orion, lager team)

Germania
Trainer: Wim Wouterse (nieuw, Beuningse Boys).
Nieuw: Sven Klaassen (Nijmegen), Kay Tassenaar (Alverna), Luuk Arntz, Yannick Stegehuis (beiden Blauw Wit), Jacky Dobson, Lars Gerrits, Jeffrey Aalders (allen Beuningse Boys), Romano Jansen (NEC ama.), Enes Öztürk, Momchil Kolev (beiden Juliana’31), Lars Gerrits (Groesbeeks Boys).
Weg: Jordy de Klijn, Melvin de Klijn (beiden Volharding), Soufian Boukali, Rens van Lanen (beiden Alverna), Nasim Saber (NEC ama.), Jelle van Kerkhof (SKV), Tijn Jellema (BVC’12), Jaap Omvlee (DFS), Gini Theunissen (Beuningse Boys).

Roda’28
Trainer: Wim Joosten
Nieuw: Bas Bakker (DIO’30).
Weg: Stijn Peters (Batavia).

Rood Wit
Trainer: Joop van den Ing
Nieuw: Hafid Sarkouk (JVC Cuijk), Jorrit Fleuren (Hatert), Ronnie van Rens (Groesbeekse Boys), Jimmy Brons (Vitesse’08).
Weg: Mika van Geele (FC Lille, België), Koen ­Theunissen (Vitesse'08), Rinaldo Sobnath, Marvin Visser (beiden onbekend), Nawid Ghiali (De Treffers zat.), Frank Schuivens (stopt).

Trekvogels
Trainer: Dinand van Haaren
Nieuw: Justin Schuurman, Dennis Watson (beiden Eendracht'30), Kyle Honig (Hatert), Wesley Engelhart (RKKSV), Melvin Venema (RKHVV), Stephan Keijmel (HAVO), Lukas Hooghof, Rowin van Eldik (beiden eigen jeugd).
Weg: Gijs van den Broek, Niels van de Koppel, Joost van de Koppel (allen stoppen), Nikolai Nikolaev, Johnny Jacobs (beiden onbekend).

VIERDE KLASSE
Achilles’29
Trainer: Hachemi Chahaibi (was interim-trainer).
Nieuw: Onbekend
Weg: Onbekend

Batavia
Trainer: Henk Evers.
Nieuw: Karim Bochama (Union), Luc Geijsen (DIO'30), Kevin Groenen (Hatert), Chido Monty (Quick 1888), Stijn Peters (Roda'28), Wessel ­Tilleman (Ruurlo), Jesper van de Woert (Beuningse Boys).
Weg: Joël van Beek, Ramon Gillich, Martijn Hariri, Dennis Kaldenberg, Oswald Peters (allen Kolping-Dynamo) en Timon Wattimena (Orion).

Diosa
Trainer: Arjen Kuijpers
Nieuw: -
Weg: -

DVOL
Trainer: Michael Brussen
Nieuw: Mike Wouters (Alverna), Yaya Camara (Bennekom jeugd), Guus Derks (UHC), Joost van Alst (GVA).
Weg: Michel Maassen (lager team), Thijs Bertisen, Jochem Toonen en Niek Temmink (allen stoppen).

Ewijk
Trainer: Bram Remkes (nieuw, WVW).
Nieuw: Kay Thomassen (Quick 1888), Bas Loeffen (Overasseltse Boys) en vijf jeugdspelers.
Weg: -

Groesbeekse Boys
Trainer: Nog onbekend
Nieuw: Ruben de Bruin (BVC’12), Sander de Bruin, Gijs Muskens, Bram Rikken (allen Achilles'29), Devin Jacobs (De Treffers).
Weg: Sander Bisseling (Alverna), Maarten van der Burg (Heijen), Gijs Rikken (stopt).

Krayenhoff
Trainer: Röschdie Krebbers
Nieuw: Joey Geutjes (SCE), Hakim el Hatri (Nijmegen), Jeroen Janssen (was clubloos), Wesley Krüse (Blauw Wit), Dani Schaap (Quick 1888 zat.), Dejan Willekens (Trekvogels).
Weg: Roy Kosman (Quick 1888 zat.), Wesley ­Kosman (NEC ama.).

FC Kunde
Trainer: Gert Visscher.
Nieuw: -
Weg: Roel Oldenkamp, Bart Tuithof, Bernie ­Voorhuis (allen stoppen).

Millingen
Trainer: Sven Jeuriëns (nieuw, tweede elftal).
Nieuw: Daan Arnts (Juliana’31), Bram Slotboom (Achilles'29), Maarten Smits, Dirk Spann, Jilles ­Nieman, Ben Bayards (allen lager elftal), Bart ­Wolsing, Noud Rekers (beiden eigen jeugd).
Weg: Tim van de Hurk (Orion), Thom Celissen (SVO’68), Dave Neijenhuis (Quick 1888), Bart Scholtens (stopt).

Milsbeek
Trainer: Danny Claassen.
Nieuw: Bas Broekman (Alverna), Robin Bekers (Achilles’29), Jos Bekers (was gestopt), Bas van Egeren, Luuk Reijnen, Justin Sillessen (allen De Treffers), Rick van den Berg, Jurre Berns, Daniël Janssen, Sybrand Janssen (allen eigen jeugd).
Weg: Frank Beljaars, Freek Kerkhoff (beiden OIympia’18), Onür Gençalioglu (Vitesse’08), Kaan Karakaya, Ali Sesay (beiden onbekend), Jesse Kusters (lager elftal), Bram Verhoeven (UNI VV).

Niftrik
Trainer: Adrie van Roosmalen.
Nieuw: Remco van de Burk (Woezik zat.), Joost Lepoutre, Gerwin en Tijmen Wientjes (allen eigen jeugd), Mark Uijen de Kleijn (Sporting’70).
Weg: Joris Derks (AWC), Jordi Nikkelen (AAC-Olympia), Mark Zondag (stopt).

Nijmegen
Trainer: Erik Makaay (nieuw, was assistent).
Nieuw: Jaro Alphenaar (NEC ama.), Radjif Coffee, Daniel Golsby, Jamie Golsby Roderick Noord (allen Nijmegen zat.), Stan van Duuren (WVW), Chris Hagen, Refki Holla, Efraim Papylaya (allen Kolping-Dynamo), Diego Tang (SCE).
Weg: Mehmet Aribas (NEC ama.), Antoine in den Bosch (Beuningse Boys), Sven Klaassen (Germania).

OSC
Trainer: Manfred van den Broek.
Nieuw: -
Weg: Richard Pol (stopt), Menno Polman, Thijs Gesthuizen, Leroy Veens (lager team OSC).

UHC
Trainer: Ricky Erkelens
Nieuw: Bram Annard (DIO'30), Sam Peters ­(Woezik) en vier jeugdspelers.
Weg: Guus Derks (DVOL), Chris Moors (lager team).

SCE
Trainer: Berry Breems
Nieuw: Omar Benjeddi (Keizerstad), Maarten van Breda (Blauw Wit), Romano Brugman (Elistha), Franco Kleinschiphorst (DIO'30), Cherano Hasselbaink, Pascal Sevenich (beiden Quick 1888), Martin Sluijs (eigen jeugd).
Weg: Dylan Cousin, Mitch Orth (beiden stoppen), Angelo Kilkens (DVE-Trajanus).

SCP
Trainer: Gerard van Zwam.
Nieuw: Nick Degen, Roy van Dongen, Rico Kramer, Niek Vriesema, Rian Wou (allen DIO’30).
Weg: Remy Heijnen (stopt), Oscar van Wezel (Eldenia).

WVW
Trainer: Marc Peters (nieuw, Heumen).
Nieuw: Julien de Bie en Marnix den Ouden (beiden DIO'30), Rik Corne (Blauw Wit), Luuk Magdelijns (Bemmel), Isaja Remy (RKDES), Harm Stekelenburg (Victoria'25).
Weg: Stan van Duuren (Nijmegen), Mo Khamal (Estria), Stef Toonen, Bram van de Water (beiden lager elftal).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal