Volledig scherm
Noek Beers (rechts) van het zaterdagteam van De Treffers kopt op het doel van UNI VV. De regiotopscorer verruilt De Treffers voor Orion. © Bert Beelen

Overschrijvingen zaterdag: Sarikaya enige nieuwkomer bij Oranje Blauw

Alle overschrijvingen van de amateurvoetbalclubs uit de regio Nijmegen die in het seizoen 2018/2019 uitkomen in derde klasse en vierde klasse van het zaterdagvoetbal.

ZATERDAGVOETBAL
DERDE KLASSE
Keizerstad
Trainer: Engin Dag.
Nieuw: Kemal Abis, Kay Janssen, Bahri Kirmiziyuz, Serdar Ozturk (allen Nijmegen zat.), Herson ­Ricardo (Vitesse'08), Sefa Tasci (DESO), Irfan Eren, Mazlum Dogan (beiden waren gestopt).
Weg: Emre Al, Erkan Gurlekoglu, Haci Ozturk, ­Huseyin Tokat (allen stoppen), Omar Benjeddi (SCE), Sergen Servi (onbekend).

De Treffers
Trainer: Delano Verwey
Nieuw: Enkele jeugdspelers.
Weg: Noek Beers, Luuk Langeveld (beiden Orion), Jordi Paters (Quick 1888).

UNI VV
Trainer: Paolo Devanna.
Nieuw: -
Weg: Rik van Houten (verhuizing naar Amsterdam), Daan Martens (verhuizing naar Maastricht), Ilja Scheifes (Orion).

VIERDE KLASSE
Alverna
Trainer: Dave Spithoven.
Nieuw: Marc Coenen, Michiel Coenen (beiden Woezik lager elftal), Wouter Kersten, Marijn van Deinsen, Bas Disveld, Aron de Bruijn, Nick Groen (allen lager elftal), Sven Reijnen (Alverna zondag), Marc van Aalten (Hatert).
Weg: Danny van Galen (AWC lager elftal).

BVC’12
Trainer: Martin de Winkel
Nieuw: Bo Lentjes, Aaron Rubens, Nick de Nijs (allen Achilles'29), Joeri Nillissen (Rood Wit), Rick van Rijsbergen (Blauw Wit), Pim Bijl (Orion), Koen Leenders (eigen jeugd).
Weg: Jelle Sapulette, Niek Homburg, Rik van der Laan, Erik Sommer (allen stoppen), Giovanni Overbeek (De Treffers).

Juliana'31 (nieuw)
Trainer: Co van Gelder (nieuw, Avios/DBV)
Nieuw: Joeri Hendriks, Pim Poelen, Sjors Poelen, Luuk Smeekens, Eef Booltink, Johnny Willemsen, Maarten Uijen, Roy Klaassen, Roel van Hassel, Gijs Pouwels (allen Hatert), Marc de Winter (Quick 1888), DJ Nichols, Rowdy Bosveld (beiden lager elftal), Mike Lichtenberg, Mitchell Hermens, Jip Bertisen, Lars Eggenhuizen (allen eigen jeugd), Pim Ruhl (Overasseltse Boys), Lars Sturing (was gestopt).

Kolping-Dynamo
Trainer: Danny Heiming (nieuw, Morado CF, zaal).
Nieuw: Jurre Engbers (Morado CF, zaal), Koen Fens (Orion), Bram Lamberts (Hatert), Vincent Bijnen, Gustav Keller, Johan van der Linden, Luuk Nieuwenhuis, Thomas van Zuijlen (allen waren gestopt).
Weg: Soufyan Achouitar, Baran Dogan, Dominic Scholten (allen onbekend), Michel Gielis (Cito), Chris Hagen, Rifki Holla, Efraim Papilaja (allen Nijmegen), Rik Leenders (Hatert), Musta Celik, Samet Özer (beiden SCD’33), Jaap van Ojik, Ike Sombeek (beiden NEC ama.), Tom Brom, Mathijs Noij en ­Silvano Monteiro (allen lager elftal).

Oranje Blauw
Trainer: Peter Sanders.
Nieuw: Adem Sarikaya (WVW).
Weg: Daan Scholten (Quick 1888), Jesse Akkers (onbekend).

Quick 1888
Trainer: Ulrich Cruden.
Nieuw: Nick Cornelissen (Union), Glenn Boon, Roy Kosman (beiden Krayenhoff), Justin van Wijhe (SCE), Giovanni van Landeghem (Hatert), Danny Hompus (Quick 1888 zon.), Dennis ­Adelaar (DVE Trajanus).
Weg: Thijs Eijkhout (Beuningse Boys), Dani Schaap (Krayenhoff), Doruk ­Dursun, Eray Canbulate, Jamal Salem, Rowin van Wijhe, Yorke Cornelissen, Thomas Theunissen (allen stoppen).

Woezik
Trainer: Sjaak Hendriks
Nieuw: Kevin Rokers (Blauw Wit), Bo de Groot (Overasseltse Boys), Max de Bruijn (AWC), Soerin Ammersing (lager elftal), Jorn Evers (eigen jeugd), Dylan Peperkamp (Woezik zon.)
Weg: Niek Hermans, Remco van de Burk (beiden stoppen).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal