Volledig scherm
Voetbal kunstgrasveld stock © Stockfoto

Amateurvoetballers in regio Arnhem wisselen massaal van club

transfers amateurvoetbalWie speelt waar in het amateurvoetbalseizoen 2018/2019. Voetballers in Arnhem en omgeving wisselen dit jaar weer massaal van club. Hieronder een overzicht van de spelerscarrousel per Arnhemse amateurclub. Spelers kunnen overschrijven tot 0.00uur in de nacht van vrijdag op zaterdag 16 juni. Klik hier voor het transferdossier, met daarin de opvallendste nieuwsberichten. 

Zaterdag

Volledig scherm
Joey Godee (links), hier nog in dienst van Helmond Sport, speelt komend seizoen met Duno in de hoofdklasse. © Toin Damen

Hoofdklasse:
Duno           
Trainer: Lodewijk de Kruijff 
Nieuw: Christian Gandu (DHSC), Dominique Kivuvu (DOVO), Joey Godee (DOVO), Stefan Reijnders (keeper, SML), Marc te Witt (keeper, VVO). 

Vertrokken: Mimoun Eloisghiri, Micha Boulens (beiden MASV).

Derde klasse:
ESA
Trainer: Peter Gerritsen (4e seizoen)
Nieuw: Chris Sangi (Fortissimo), Siyar Oncy, Nico Lucas (beiden Eldenia), Diyar Pala (was gestopt), Erik Hendriks, Jordy Bal (beiden ESA O19), Bjorn Kerkhoven (ESA 2) 

Vertrokken: Dennis Amati (K) (DIO ’30), Youssef Ouali, Jeroen van Damme (stoppen beiden) 

AZ 2000
NieuwDelroy Hallatu (k), Moreno de Ruiter (k), Wesley de Ruiter en Max Kapena (allen Eldenia), Max van Meeteren (MASV), Nathan van Arneman (ESA), Kevin Lo-Sie-Sen (AVW’66), Richard Valkenier (SC Oranje), Danyan Stoker (SV Ens), Jakim Rozal (Achilles’29) en Bektash Omari (onbekend).

Vertrokken: Robin van Schie en Lorenzo Arends (beiden MASV), Rick van Vliet en Giovanni Oldenmenger (beiden Arnhemse Boys), Gino Lamarra (De Paasberg), Jonathan Pal (lager team), Jonathan Valies (onbekend).

OVC’85
Trainer:  Marco Bosch (1e seizoen)
Nieuw: Demion Delwig (keeper AZ 2000), Rik van Hardeveld (VDZ), Jeroen Kraaijevanger (Duno), Stijn van der Weerd (VDZ).

Vertrokken: Twan Kok (Redichem), Terence Mesaki, Joep Remmerswaal en Mitch Qinqualerb (allen De Paasberg zat.).

Dieren
Trainer: Wim Kamphuis (1e seizoen)
Nieuw: Joey Wolsink (keeper, van Juliana’31), Banwari Radjindher (FC Zutphen), Lars Tenhagen, Wesley Bosch, Wesley de Lange, Jurgen Trentelman, Tom de Lijster en Jonne Olyslager (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Niels Evers (stopt vanwege verhuizing buitenland).

Redichem       
Trainer:  Eddy Hagen (1e seizoen)
Nieuw: Nando Kersten (SKV)Twan Kok (OVC '85).
Vertrokken: Fabian Mösle (Bennekom), Christiaan van Maanen (stopt), Patrick Siccama (stopt).

Vierde klasse:
DVOV
Trainer: Patrick de Nooijer.
Nieuw: Kevin Bastiaansen (Eendracht), Peter de Leeuw (VVO), Sven Kerkhoffs, Timo van den Eijnde, Bas Schinkel (allen eigen jeugd),Bram Köhler (DVOV 4).
Vertrokken: Bram Brugman (studie), Jarno Hilhorst (lager voetballen), Martijn van Ingen (Wodanseck), Ahmet Yakici (Blessure).

Volledig scherm
Romario van Beek verruilt MASV weer voor zijn oude liefde: De Paasberg. © Gerard Burgers

De Paasberg  
Trainer: Paul van Koppenhagen (3e seizoen).
Nieuw: Romario van Beek, Joshua Cortus (beiden MASV), Keanu Menijn (SML), Rouan van Helvoort (DVOV), Andy Bonaparte (Veluwezoom), Gino Lamarra (AZ 2000), Samuel Stappers (VDZ), Jordy Schoonderwoerd (SC Oranje), Terence Mesaki, Mitch Qinqualerb, Joep Remmerswaal, Roel Jacobs, Jordy Bosman (allen OVC’85).
Vertrokken:

Wodanseck
Trainer: Mart Gerrist (1e jaar).
Nieuw: Martijn van Ingen (DVOV), Kevin van Mierlo (AZ 2000), Bas Montfrooi (EMM Randwijk), Edwin Mulder (Neo Borne), Stijn Gerritsen (SC Erica), Tim Jansen (rentree), Patrick Martinus (rentree).

Vertrokken:  Lukas de Vries (SKV),Daan Meinen en Nick Monteney (stoppen beiden vanwege verhuizing), Jeroen Blijenberg, Niels Daams en Marvin Homan (stoppen allen vanwege aanhoudend blessureleed), Martijn van Gessel (VDZ, lager elftal).

Zondag

Volledig scherm
De schoenen van Wesley Martens 'verraadden' eerder dit seizoen al zijn aanstaande overstap naar VDZ. © René Even

Derde klasse:
SML
Trainer: Roberto Straal (5e seizoen).
Nieuw : Joel Saro (keeper, van TEC Tiel), Sercan Raayen (Elsweide), Jean Jacques Mapinga (DFS Opheusden), Coen Jansen (VVO), Stijn van Elferen (DTS Ede), Mo Lemrini (Union) en Olaf van Baars (De Treffers).

Vertrokken: Wesley Martens (VDZ), Stefan Reijnders (keeper, Duno), Keanu Menijn (De Paasberg, zat), Rafik Elmalki (Eendracht Arnhem), Dion Visser (MASV),Jilles Droog (stopt wegens aanhoudend blessureleed), Hessel Willemsen (stopt wegens studie en aanhoudend blessureleed), Hugo van Essen (stopt vanwege studie).

SC Rheden
Trainer: Wilco Klop (1e seizoen).
Nieuw: Lars Janssen (keeper, Rijnland), Laurens Reinders (VVO), Ali Nino Buyukleyla (rentree).

Vertrokken: Timo Verijzer (keeper, stopt), Stephen van Beek (DZC '68), Ramon van 't Veld (MASV), Mitch Olyslager (MASV), Timmo Hoekstra (VVO), Uger Cakir (Doesburg).

VDZ
Trainer: Habib al Mohsinawi (3e seizoen)
Nieuw: Wesley Martens (SML), Jerrel Dadé (VIOD Doetichem), Kwint Ceelen, Bas Mulder (beiden jeugd), Ferron Deighton (Achilles '29 O19).

Vertrokken: Jasper Nuininga (DZC'68), Stijn van der Weerd (OVC'85), Gedeon Geertruida (DVC'26).

MASV
Trainer: Jhon van Beukering (3e seizoen).
Nieuw: Mitch Olyslager, Ramon van ’t Veld (SC Rheden), Dion Visser (SML), Lorenzo Arends, Robin van Schieveen (beiden AZ 2000), Lennart Rekmans, Keverley Albertus (beiden RKHVV), Mohammed Al-Jaboury (DCS). Mimoun Eloisghiri, Micha Boelens (Duno), Ruben Bouwman (Arnhemse Boys).

Vertrokken: Nick Buijl (1 FC Bocholt), Dave van der Kolk, Danny Hessing (beiden lager elftal), Sidney Knoops (Arnhemse Boys), Orveo Ubbergen (DZC’68), Max van Meeteren (AZ 2000), Rifat Bugdayci (Elsweide), Raymond van Driel, Marc Comans (beiden gestopt), Jara Arends, Esen Gürbüz (beiden onbekend).

Eldenia 
Trainer: Erwin Koen (5e seizoen)
Nieuw: Ricky Görtz (Arnhemse Boys), Mink Bugter (NEC A1), Oscar van Wezel (SCP), Paul Muller (lager elftal).

Vertrokken: Jimmy Pruis (Arnhemse Boys), Hannes Poppinghaus (Arnhemia), Bob Peters (RKSV Driel), Guido Johannes (lager elftal), Tom del Grosso (lager elftal), Lars Peters (stopt).

VVO 
Trainer: Martijn van de Hel (1e seizoen).
Nieuw: Timo Hoekstra (SC Rheden).
Weg: Jillert Krikke (Concordia Wehl), Marc te Witt (keeper, stopt), Sam van den Nieuwenhof (stopt vanwege verhuizing).

Volledig scherm
Jimmy Pruis verkast naar Arnhemse Boys, dat als kampioen promoveerde naar de derde klasse. © Marina Popova

Arnhemse Boys
Trainer: Pierre van den Berg (3e seizoen)
Nieuw: Jimmy Pruis (Eldenia), Mike Hieltjes (Eendracht), Boaz Fenanlamber (RKSV Driel), Giovanni Oldenmenger, Rick van Vliet (beiden AZ 2000), Lama Barry (DVV), Sidney Knoops (MASV).

Vertrokken: David Felipé Lavin Vasquez (TEC Tiel), Damon van Hoften (Den Bataven), Ruben Bouwman (MASV), Ricky Görtz (Eldenia), Khalil Gerardo (Eendracht), Germaine Lenting en Mitch Jurriëns (onbekend).

Vierde klasse:
Eendracht
Trainer: Vincent Selhorst (1e seizoen).
Nieuw: Rafik Elmalki (SML), Melvin Kolf (SC Veluwezoom), Mehdi Ghanem (SC Oranje), Dwight Kempenaar (rentree), Jay Tjong Kim Sang ( MASV), Khalil Gerardo (Arnhemse Boys), Briama Jalloh (AVW'66), Reda Beratmatch (ESA), Winston Seedorf (vv Ede Victoria).

Vertrokken: Mike Hieltjes (Arnhemse Boys), Sander Kok (AVW’66), Bart Palm (AZ 2000), Ufuk Tekin (Arnhemia), Kevin Bastiaanse (DVOV), Khalid Kokouh ( Edesche Boys), Roy de Kinkelder, Michel de Kinkelder, Sander Beek ( allen lager elftal).

Dierensche Boys
Trainer: Giovanni Zweers (3e seizoen).
Nieuw: Stan Aalders, Gideon Wamba en Mohammed Haouli (allen vv Dieren), Serkan Pala (SC Veluwezoom), Nick van de Linden (eigen jeugd). Bjorn Ruitinga (VV Dieren).

Vertrokken: Christian Tromp (WAVV), Zakaria Kubhe Belhaje (Ede Victoria), Jan van der Mark (FC Zutphen).

SC EDS
Trainer: Gerben Matser (3e seizoen).
Nieuw: Dani Pieper (SC Rheden A1)
Vertrokken: Niek Verbruggen (stopt vanwege andere sport), Rutger Brouwer (stopt vanwege studie).

CHRC
Trainer: Chris van de Peppel (3e seizoen).
Nieuw : Reamon Vermeulen (Eendracht Arnhem) Arjan Intezar (Duno), Arthur Janssen (DVOL), Michelangelo Geutjes (GVVV), Jelle Peters en Chika Okere (beiden SDZZ), Frank Gerritsen (SKV), Ricardo Keuken (WAVV), Davy Linde, Djordi Snijders en Angelo Vlastuin (allen WAVV),

Vertrokken: Hannes Rensen (WAVV), Remco Verweij (Doetinchem) en Michel Bosman (RVW).

SC Veluwezoom     
Trainer: Mohammed Mouhouti (2e seizoen)
Nieuw: Abdulai Rogers, Bjorn Schoenaker (beiden sv Babberich), Emre Güzelyagci, Ertugul Bulbul, Enes Yucesan (allen Elsweide), Jaimy van Staveren (SC Rheden), Nidal Bouraarassi (Eendracht), Emre Ilhan (SDZZ), Soufian Arjoch (VDZ), Isa Erdogan (VVO),), Drilon Fejzaj (Doesburg), N’faly Fofana (rentree)

Vertrokken: Andy Bonaparte (De Paasberg zat), Ellis Enrique Orgenia (Jonge Kracht), Ismet Dilekci (Elsweide), Jordan Petit (RKHVV), Nathan Heljanan (DCS).

Volledig scherm
Trainer Marlon Keizer begint met een sterk verrijkt Arnhemia aan het avontuur in de vierde klasse. © Rolf Hensel

Arnhemia: 
Trainer: Marlon Keizer (1e seizoen)
Nieuw: , Driss Jeniyeh (DVOL), Lars van Hijden (jeugd De Bataven), Tim Janssen (jeugd Achilles'29), Donovan de Kievid (jeugd ESA), Joey Mensink (jeugd ESA), Hannes Poppinghaus (Eldenia)Ufuk Tekin (Eendracht)Robin Stout (Veluwezoom), M. Amezrine (Babberich) en Bob Siero (Eldenia).
Vertrokken: niemand

Vijfde klasse:

Elsweide
Trainer: Rasid Günes (4e seizoen).
Nieuw: Metehan Aktas (Elistha), Rifat Bugdayci (MASV), Ismet Dilekçi (Veluwezoom), Cebrail Kaan Yilmaz (jeugd VVO).
Vertrokken: Sercan Raaijen (SML), Emre Güzelyagci (Veluwezoom).


De Paasberg
Trainer: William Gorissen (2e seizoen).
Nieuw: Baggio Wennink, Yassin Karmadi, Dylan Kleinhout (allen MASV jeugd), Dylan van Mierle (SC Oranje), Jordy Kox (was gestopt), Mike van der Steen (De Paasberg zat.), Gino Koenders (Paasberg zat 2), Armando Diaz Murillo (De Paasberg zat 2).
Vertrokken: Wensley Dalgliesh (stopt), Mathieu Eulink (MASV, lager elftal), Damian Dalgliesh (gestopt), Henk Gerrits (lager team), Gregory Groenemeijer, Nick Onstein, Derrick Vergana Patarnia (onbekend).

RVW 
Trainer: Peter van der Borden
Nieuw: Claudio van Velzen (Edesche Boys), Mitchell Valkhof (Ona), Mitchel Bosman (CHRC), Pepijn Ox (SKV), Erwin Roelofsen (geen club, RVW-verleden), Sam van Drefen (jeugd) en Ruben Bos (jeugd).
Vertrokken: Niemand

Vrouwen

Eldenia 
Nieuw: Fleur Evertsen (DVC), Tessa de Reus (Jong PEC Zwolle), Lynn Mombarg (VIOD Doetinchem) en Shasha Derksen (FC Gelre).
Vertrokken: Maaike Wenno (Jong Heerenveen).

VDZ  
Nieuw
Vertrokken:

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.
  1. SC Rheden stelt teleur bij Pax

    SC Rheden stelt teleur bij Pax

    Hengelo - SC Rheden (3C) verloor zondagmiddag het restant van de eerder gestaakte wedstrijd tegen Pax in Hengelo met 1-0. Vorige maand werd dit duel gestaakt nadat Selman Büyükleya van SC Rheden meer dan een half uur geblesseerd op veld bleef liggen. Later werden bij hem gekneusde ribben en een hersenschudding vastgesteld. Ook zijn broer Ali Nino en ploeggenoot Marko van Huenen moesten destijds geblesseerd het veld verlaten en voor nader onderzoek naar het ziekenhuis.

Amateurvoetbal