ANP /  ANP
Volledig scherm
© ANP / ANP

Onderhandelingen zorg-cao stukgelopen: ‘Onbestaanbaar en verbijsterend’

acties dreigenDe onderhandelingen tussen vakbonden en ziekenhuizen over een nieuwe cao, bestemd voor zo'n 200.000 medewerkers van algemene ziekenhuizen, zijn wederom stukgelopen. Acties dreigen.

2 reacties

  • J.L. Gaertner Duineveld

    1 maand geleden
    Ik zou willen dat de verzorgenden er een klap geld bij krijgen.
  • H.E.M. Arts

    2 maanden geleden
    Ik vind het jammer, dat er nog steeds niet onderhandeld wordt over centen i.p.v. procenten bij o.a. de loononderhandelingen. Met 13% wordt de een zeer goed beloond als prijscompensatie en menig ander, veelal bij de wat minder goed beloonde functies, komt hiermee tekort.
  1. Tweede Kamer vol in aanval om muziek zachter te krijgen, horeca vreest voor bestaansrecht
    1

    Tweede Kamer vol in aanval om muziek zachter te krijgen, horeca vreest voor bestaans­recht

    Als de muziek in discotheken en kroegen verplicht zachter moet komt het bestaansrecht van ondernemers in gevaar. Daarvoor waarschuwt brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland donderdag. De Tweede Kamer nam deze week met grote meerderheid een motie aan waarin staat dat het maximale geluidsniveau op evenementen en in de horeca naar beneden moet. Alleen Forum voor Democratie, PVV en BVNL stemden tegen.