Beeld ter illustratie.
Volledig scherm
PREMIUM
Beeld ter illustratie. © Wouter Borre

Vrouw (25) wacht na gedwongen prostitutie al vijf jaar op berechting van haar ‘pooiers’; strafzaak weer uitgesteld

Al meer dan vijf jaar wacht een 25-jarige vrouw op de berechting van twee mannen, die haar ruim twee jaar lang zouden hebben uitgebuit als prostituee. Van april 2015 tot juli 2017 werd de vrouw in hotels in onder meer Ede, Almelo en Heerlen volgens justitie gedwongen tot seks met voor haar onbekende mannen.

5 reacties

  • Andre Eggerding

    2 maanden geleden
    Zijn wij nog een rechtsstaat?
  • Joyce Rosendaal

    2 maanden geleden
    @guido de bree, nou precies. Dat soort gasten hebben iedere week wel een zaak lopen. Terwijl de belangrijke dingen worden uitgesteld.
  • Albert Jan ten Have

    2 maanden geleden
    Dus je word ook nog eens door het gerecht tegen je zin genaaid.
  • guido de bree

    2 maanden geleden
    Heel triest dat de rechtszaak van de gecremeerde kroket voorrang krijgt ten opzichte van deze echt ernstige zaken die een eeuwigheid moeten wachten wat ook de uitspraak is. Dit helpt niet om vertrouwen te behouden in ons rechtssysteem
  • Jos Crijns

    2 maanden geleden
    Helaas heeft justitie daar geen tijd voor, niet belangrijk genoeg. Ze wachten nog wat jaren en zeggen dan gewoon dat de zaak verjaard is, is wel zo makkelijk.

In samenwerking met indebuurt Ede