Intera Interieurbouw krijgt andere eigenaar
GELDROP – Intera Interieurbouw krijgt per 1 oktober een andere eigenaar. Jan Retera (55) verkoopt zijn bedrijf na 26 jaar aan Luuk Haeghens en Max van Duynhoven, beiden uit Uden. Het kantoor van Intera blijft gevestigd in Geldrop.
,,De spreekwoordelijke trein kwam voorbij”, zegt Jan Retera. ,,Ik kreeg een mooie aanbieding om mijn bedrijf te verkopen. Ik ben nu 55 jaar en je weet niet of zo’n kans zich de komende jaren nog eens voordoet”, zegt de ondernemer, die ook met stadscafé Mathilde op de Kleine Berg een horecazaak exploiteert.
Jan Retera leerde het vak van interieurbouwer kennen in de zaak van zijn vader. Zo’n 26 jaar geleden startte hij zijn eigen interieurbedrijf. ,,Ik heb alles al die jaren alleen moeten doen. De zaak krijgt nu een tweekoppige leiding. Ik blijf nog wel 1,5 jaar op de achtergrond verbonden aan de zaak.”
Retera gaat zich na de overname wat intensiever bezig houden met stadscafé Mathilde op de Kleine Berg. ,,Niet dat ik zo nodig het gezicht van de zaak wil zijn. Maar ik wil blijven zorgen voor een goed team, dat de zaak autonoom draait.”
De nieuwe eigenaren van Intera Interieurbouw zijn nieuwkomers in de wereld van het inrichten: Haeghens is afkomstig van Swiss Sense, Van Duynhoven van Itap. Bij Intera werken 20 mensen. Voor hen zal er niets veranderen. Welk bedrag er met de overname is gemoeid is niet bekend gemaakt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
Dieven stelen vijf katalysatoren in Stratum, politie noemt het 'zorgelijk maar niet alarmerend’
EINDHOVEN - Op diverse sociale media van Stratumse wijken zijn de afgelopen tijd regelmatig berichten van verontruste buurtbewoners te vinden over de diefstal van katalysatoren van auto's. Machteloze woede overheerst in deze meldingen waarin mensen elkaar proberen te waarschuwen voor schade aan nog meer auto’s. -
PREMIUMOverzicht
Festivaltickets zijn duurder dan ooit: zo veel kost een kaartje bij de grote Brabantse festivals
Festivaltickets zijn duurder dan ooit. Dat de prijs elk jaar weer stijgt is niets nieuws, maar het gat dat de tickets dit jaar in de portemonnee slaan is echter wel héél rap groter geworden. Bekijk in dit overzicht de prijzen voor de grote Brabantse festivals van deze festivalzomer. -
Studenten willen Helmond aantrekkelijker maken, met muurschilderingen en nieuwe evenementen
HELMOND - Studenten van Fontys willen in Helmond meer muurschilderingen, vergroening, maar ook nieuwe evenementen en ze willen de route van het Stationskwartier naar het centrum verbeteren. Dat doen zij sinds dinsdag 7 februari vanuit De Kluis.
-
PREMIUM
Experiment met reisapp voor personeel ASML en gemeente Eindhoven niet geslaagd
EINDHOVEN/VELDHOVEN - Een proef met een app waarin werknemers van ASML en de gemeente Eindhoven reizen kunnen plannen, boeken en betalen, is geen succes geworden. -
-
-
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
PREMIUM
PSV-talenten steken in goede vorm en willen nu bij Arsenal internationaal doorstoten
Voor de beloften van PSV staat dinsdagavond een belangrijke klus op het programma. De ploeg van Adil Ramzi wil zich in Londen plaatsen voor de kwartfinales van het toernooi om de Premier League International Cup. Een gelijkspel tegen de beloften van Arsenal volstaat sowieso voor het bereiken van dat doel.