Het hoofdkantoor van De Gelderlander aan  de Kaapstander in Nijmegen, gezien vanaf de overzijde van de Waal. De redactie zetelt op de begane vloer.
Volledig scherm
Het hoofdkantoor van De Gelderlander aan de Kaapstander in Nijmegen, gezien vanaf de overzijde van de Waal. De redactie zetelt op de begane vloer. © De Gelderlander

Colofon en contact

Hieronder treft u onze adresgegevens, openingstijden en een overzicht aan van alle redacties van De Gelderlander.

Bezorgservice

Geen krant ontvangen? Meld het via dg.nl/geenkrant of bel  088 – 0561 550

Maandag t/m vrijdag: U ontvangt restitutie en u kunt de krant lezen via E-paper. Zaterdag: U ontvangt een e-mail met directe toegang tot de E-paper en een persoonlijke tegoedbon voor het ophalen van de zaterdagkrant.

Lezersservice

Bel 088 – 013 9950 (lokaal tarief) of ga naar dg.nl/service.

Hoofdkantoor De Gelderlander

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur.

Kaapstander 24

6541 EX Nijmegen

Redactieleiding

Hoofdredacteur: Peter Jansen

e-mail: p.jansen@gelderlander.nl

Chef IN: Joris Gerritsen, Niki van der Naald (digitaal)

Chef Sport: Egbert van der Weerd

Chef Eindredactie en Vormgeving: Jacqueline de Bekker

📞redactie: 088-0132343

📞commercie: 088-01399991

mail de redactie: redactie@gelderlander.nl

ingezonden brieven: discussie@gelderlander.nl

Online redactie: online@gelderlander.nl

Kantoor Arnhem

Willemsplein 46

6811 KD Arnhem

📞redactie: 08801-32343

Mail een van de edities:

Arnhem: redactie.arnhem@gelderlander.nl

Veluwezoom: redactie.veluwezoom@gelderlander.nl

Betuwe: redactie.betuwe@gelderlander.nl

Kantoor Achterhoek / Liemers

Raadhuisstraat 10

7001 EW Doetinchem

📞redactie: 08801-32343

Mail een van de edities:

Achterhoek Doetinchem en Achterhoek Winterswijk: redactie.achterhoek@gelderlander.nl

Liemers: redactie.liemers@gelderlander.nl

Redactie Nijmegen e.o.

Kaapstander 24

6541 EX Nijmegen

📞redactie: 08801-32343

Mail een van de edities:

Nijmegen, Rijk van Nijmegen, Maas en Waal en Wijchen en Beuningen: redactie.nijmegen@gelderlander.nl

Maasland: redactie.maasland@gelderlander.nl

Kantoor De Vallei / Rivierenland

Frederik van de Paltshof 44

3911 LB Rhenen

📞redactie: 08801-32343

Mail de edities:

De Vallei: redactie.vallei@gelderlander.nl

Rivierenland: redactie.tiel@gelderlander.nl

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.