Vier bulkcontainers (totaal 4.000 liter!) met drugsafval gedumpt in buitengebied van Gennep
GENNEP - Langs de Veerstraat in Gennep zijn vier bulkcontainers aangetroffen van elk 1.000 liter. De containers lagen in de berm langs de weg en zijn gedumpt door onbekenden. In de vaten zit drugsafval.
Voor zover bekend hebben de containers niet gelekt. Ze zijn volgens de politie in de nacht van vrijdag op zaterdag in de berm van de route in het buitengebied van Gennep achtergelaten.
Een gespecialiseerd bedrijf is ingeschakeld om de containers met inhoud af te voeren en te vernietigen. Dat bedrijf haalt de container met afval van de productie van synthetische drugs nog deze zaterdag op. De vaten zijn afgezet met een lint tot deze opgeruimd zijn.
Het is niet voor het eerst dat in Gennep drugsafval wordt gedumpt. Eerder gebeurde dat bijvoorbeeld diverse keren langs de A77. Het buitengebied is populair voor het dumpen van vaten met chemisch- of drugsafval. In het verleden was het diverse keren raak langs de Stuwweg in Heijen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM2
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
PREMIUM
Energiemarkt verandert: ‘Juiste moment om over te stappen heeft met je persoonlijkheid te maken’
Dalende energieprijzen, een hogere opzegboete per 1 juni en na lange tijd bieden energieleveranciers weer vaste contracten aan. De energiemarkt verandert, maar wat is nu wijsheid om te doen? Voor meerdere jaren een vast contract tekenen, of toch even wachten in de hoop dat de prijzen nog verder dalen? Twee experts geven hun advies. ,,Momenteel heb je nog niet heel veel keuze in energiecontracten, maar ik verwacht dat dit vanaf 1 juni wel komt.” -
PREMIUMMet video8
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
PREMIUM2
Roemruchte Nijmeegse voetbalclub stopt er na 94 jaar mee: ‘Dit doet heel veel pijn’
Voetbalvereniging Hatert houdt op te bestaan. De club die ooit de beste en grootste van Nijmegen was, heft zichzelf na 94 jaar op. De tennis- en dartafdeling blijven wel bestaan. ,,Sommige ongelukken zie je ver van tevoren aankomen.”Nijmegen -
Hatert stopt na 94 jaar met voetbal; club ziet nieuwe verhuizing niet zitten en gaat wél door met tennis
Na 94 jaar valt het doek voor de voetballers van SV Hatert. De Nijmeegse sportvereniging, die al jaren de grootste moeite heeft om voldoende vrijwilligers en voetballers aan zich te binden, trekt na dit seizoen de stekker eruit en gaat alleen nog verder met de tennisafdeling.Nijmegen
-
PREMIUMVijf vragen over4
Jichtpil voorkomt nieuwe heup of knie, zo kom je aan het medicijn
Nijmegen -
-
-
indebuurt.nl
Hoelang nog? Waarom er geen Vierdaagse aftelbord staat dit jaar
Nog 53 dagen en dan barsten de Vierdaagsefeesten in Nijmegen los. Voorgaande jaren telde een prominent bord voor het station de dagen af tot de leukste week van het jaar. Ondanks dat het feest steeds dichterbij komt, is de aftelklok nergens te bekennen. Waarom? -
indebuurt.nl
Hier in Nijmegen scoor je deze week een gratis donut
Goed nieuws voor iedereen die van donuts houdt. Komende vrijdag – 2 juni – is het DonutDag en kun je in Nijmegen zo’n gratis lekkernij scoren bij het Leger des Heils. Loopt het water je al in de mond?!