Uitspraak in moordzaak Ichelle online te volgen
De rechtbank Zeeland-West-Brabant in Middelburg doet op woensdag 30 november om 12.30 uur uitspraak in de moordzaak Ichelle van de Velde (29).
Het Openbaar Ministerie eist een celstraf van 18 jaar tegen Sandra H. (46) voor de moord op Ichelle van de Velde. Volgens de officier van justitie heeft ze de 29-jarige Oostburgse opzettelijk en met voorbedachten rade om het leven gebracht.
De officier van justitie rekent het H. daarbij aan dat ze nog steeds niet precies vertelt wat er in december 2020 is gebeurd in haar winkel in Oostburg, Ichelles familie maandenlang op een dwaalspoor zette en haar tienerzoon liet meehelpen bij het wegmaken van lichaamsdelen.
Omdat het aantal plaatsen in de zittingszaal beperkt is kunnen belangstellenden de uitspraak volgen via een beveiligde internetverbinding. Aanmelden hiervoor kan tot 30 november 10.00 uur door een e-mail te sturen naar bezoekers.zwb@rechtspraak.nl. Het is verboden om beeld- en geluidsopnames te maken van de livestream.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Moordverdachte Sandra H. voor de rechter: waarom eindigde haar vriendschap met Ichelle zo luguber?
Waarom draaide de vriendschap tussen Ichelle van de Velde (29) en Sandra H. (46) uit op een luguber drama? Bijna twee jaar na de geruchtmakende moord in Oostburg verschijnt de Belgische verdachte dinsdag en woensdag voor het eerst voor de rechter. -
OM: Sandra H. bracht Ichelle van de Velde door verstikking om het leven
Het Openbaar Ministerie denkt dat de 29-jarige Ichelle van Velde uit Oostburg door verstikking om het leven is gebracht door de 46-jarige Sandra H. Dat is donderdag duidelijk geworden tijdens een voorbereidende zitting in de Middelburgse rechtbank. -
Sandra H. liet Ichelles moeder en broer binnen in winkel, terwijl lichaam in pashokje lag
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
OM eist 18 jaar cel tegen Sandra H. voor moord op Ichelle
Het Openbaar Ministerie eist een celstraf van 18 jaar tegen Sandra H. (46) voor de moord op Ichelle van de Velde. Volgens de officier van justitie heeft ze de 29-jarige Oostburgse opzettelijk en met voorbedachten rade om het leven gebracht.
-
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
-
-
PREMIUM1
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUM
Moordzaak-Ichelle: verdachte Sandra H. had er moeite mee om te bekennen
Na vijftien maanden ontkennen, was er ineens een bekentenis van Sandra H. (45), die verdacht wordt van de moord op Ichelle van de Velde uit Oostburg. ,,Het sloeg in als een bom’’, zegt Ichelle’s moeder.