Voetbaltrainer Gert Jan Karsten verloor zijn zoon (18): ‘Ik hoopte dat ik hem nog van gedachten kon veranderen’
Een nacht doorslapen lukt nog niet. En het scorebord bij SV Urk zal voor hem altijd beladen blijven. Toch probeert voetbaltrainer Gert Jan Karsten (43) verder te gaan na het verlies van zoon Julian (18), die in november uit het leven stapte. ,,Dat hij geen plezier meer had, betekent niet dat ik niet meer kan genieten van leuke dingen.”
Snel stapt Gert Jan Karsten uit bed, kleedt zich aan en stapt in de auto. Voordat hij wegrijdt, stuurt hij nog een appje naar zoon Julian (18). ‘Waar ben je lieverd?’. Hij heeft gelijk het gevoel dat het mis is als zijn ex-vrouw Lianne belt dat hun zoon niet op het werk is verschenen. Hij start de auto en rijdt naar het station in hun woonplaats Nunspeet.
Daar loopt hij naar het perron en kijkt om zich heen of hij iets opvallends ziet. Hij schreeuwt ‘Julian’. Eén keer, twee keer, drie keer, vier keer. ,,Ik hoopte dat hij mij zou horen, dat ik hem nog van gedachten kon veranderen.”
Maar er kwam geen reactie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Met deze haatreacties krijgt Angela de Jong te maken en zo gaat ze ermee om
Ze probeert ze niet te lezen, maar als Angela de Jong wél kijkt naar de haatreacties die ze krijgt op sociale media dan is ze verre van blij. ‘Het gaat vaak over mijn uiterlijk’, vertelt de tv-recensente. Een keer ging het zo ver dat er ook iemand werd veroordeeld. Ze vertelt hierover in een aflevering van Bitterzoet, de nieuwe videoserie die exclusief te zien is bij AD Play. -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus, maar zo kun je er vanaf komen
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
PREMIUM
Theo Maassen over peuter (3) bij voorstelling: ‘Heel bizar, zoiets nog nooit meegemaakt’
Iedereen die naar Theo Maassen gaat, weet hoe grove taal de cabaretier kan uitslaan. Hij was dan ook zelf zwaar verrast toen er gisteravond in de Antwerpse schouwburg een vrouw met een kindje van drie jaar in de zaal bleek te zitten. ,,Dan ben je hier echt op de verkeerde plek.” -
oproep
Wat is jouw favoriete liedje en waarom?
Iedereen heeft er wel een: een nummer dat voor hem of haar om wat voor reden dan ook heel bijzonder is. Voor de rubriek ‘Mijn Liedje’ zijn we op zoek naar mensen uit de regio die over hun speciale liedje willen vertellen.
-
PREMIUM
Niemand hielp Ans (68) die met auto in ijskoude water belandde, behalve Casper: ‘Ze ging kopje onder’
Nieuwegein -
-
-
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
Update
Zieke Herman Finkers zit vol met plannen: ‘Ik loop nog steeds rond’
Het gaat naar omstandigheden goed met Herman Finkers. De 68-jarige cabaretier, die leukemie heeft, is tevreden met hoe het gaat. ,,Ik loop nog steeds rond. Ik voel me goed’', zei hij vrijdagavond voor het oog van 1.128.000 kijkers in het programma van André van Duin, Bij Van Duin op de achterbank.