Bemmels Rent-All neemt Belgisch bedrijf over
BEMMEL - Rent-All koopt de Belgische Philippo Group. Het Bemmelse bedrijf neemt al het personeel en de totale verhuurvoorraad van de concurrent uit Lier over. Het gaat om circa 65 mensen.
Na de overname werken er 300 mensen voor het verhuurbedrijf dat over de hele wereld apparatuur levert op het gebied van licht, geluid en video. Rent-All werkt samen met grote namen in de muziekwereld zoals DJ Armin van Buuren en Martin Garrix.
Rent-All levert ook de apparatuur voor dance-event Qlimax in GelreDome. ,,Bemmel wordt de Europese hoofdstad van de entertainmentwereld”, zegt directeur Theo van Workum.
Trots
‘Your equipment supplier in Europe’ is de slogan van Rent-All. ,,Met deze overname zetten we een flinke stap, is weer een puzzelstukje gelegd. We willen blijven groeien”, meldt Van Workum (50).
Rent-All bestaat 26 jaar en heeft vestigingen in Amsterdam, Castrop-Rauxel en Nürnberg (Duitsland) en nu dus ook in het Belgische Lier. Het hoofdkantoor wordt gebouwd op bedrijventerrein Houtakker II. Naar verwachting wordt het pand in oktober opgeleverd. Van Workum: ,,De bouw ligt op schema. Ik, maar ook mijn collega’s, zijn er erg trots op. Het gebouw is gigantisch.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Hoofdkantoor Rent-All vestigt zich in Bemmel
BEMMEL - Het nieuwe hoofdkantoor van het Lingewaardse bedrijf in licht- en geluidsapparatuur Rent-All, komt op bedrijventerrein Houtakker II in Bemmel. De internationaal opererende firma kocht deze week drie hectare grond. -
PREMIUMmet video4
Bob Scholten werkt aan doorstart Caravanstalling Lingewaard: ‘Met minimaal 2500 plekken’
BEMMEL - Caravanstalling Lingewaard maakt mogelijk een doorstart. Stallingbeheerder Bob Scholten wil zo snel mogelijk een nieuwe bouwen, met minimaal 2500 plekken. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
PREMIUM
Bemmel is 'nieuwe Europese hoofdstad in entertainmentwereld'
BEMMEL - De komst van een hoofdkantoor van een entertainmentverhuurbedrijf naar Bemmel levert zo'n 50 tot 90 nieuwe banen op, die voornamelijk door Lingewaarders zullen worden ingevuld. Dinsdag startte de bouw van het continentale hoofdkantoor van Rent-All aan de Houtakker.
-
PREMIUM
Bas Disveld opent zijn derde SportBSO in Huissen: ‘Na een proefles willen negentien van de twintig blijven’
HUISSEN - Lingewaard krijgt er een nieuwe buitenschoolse opvang (bso) bij. Na de zomervakantie opent Bas Disveld een SportBSO op het sportcomplex van RKHVV in Huissen. Hij heeft al vestigingen in Bemmel en Lent. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit. -
Het nieuwe geraamte staat
BEMMEL - Op bedrijventerrein Houtakker II in Bemmel staat inmiddels het geraamte voor de nieuwbouw van entertainmentverhuurbedrijf Rent-All overeind.
7 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageermolleke
Ram
KNijmegenaar
Willem Overeem
Gilbert Kegels