Volharding sluit muziekjaar af in de Zandse Kerk
HUISSEN - Tradities zijn er om ze te veranderen, Muziekvereniging Volharding uit Huissen sluit zondag het muzikale seizoen 2017-20-18 niet zoals gebruikelijk af in de open lucht, maar in de Zandse Kerk.
De musici uit Huissen kiezen normaal gesproken voor een concert in de open lucht om de muzikale jaargang af te sluiten. Bij een tuinder, op een boerenerf of het plein naast de kerk. Zondag is er echter gekozen voor de Zandse Kerk aan de Van Wijkstraat, waar het gratis toegankelijke concert om 11.00 uur begint.
De beide slagwerkgroepen en het A-orkest maken zondag hun opwachting en brengen traditionele concertwerken, maar ook populaire melodieën komen zondag voorbij.
Volharding mag voor zondag dan een volle orkestbak hebben, de Huissense muzikanten zijn nog wel op zoek naar nieuwe leden. Vooral klarinettisten zijn welkom, maar bespelers van andere instrumenten natuurlijk net zo goed.
Voor meer informatie klik hier. Bellen mag ook: 026 - 32 53 174.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Voor elke nieuwgeborene plant Lingewaard een boom
BEMMEL - Het worden er iets meer dan 1500, nieuw te planten bomen in Lingewaard. Het is één van de afspraken in het nieuwe coalitieakkoord: de komende vier jaar wordt er voor elk in die gemeente geboren kind een boom geplant. -
Bouw Driegaarden opnieuw vertraagd; bouwbedrijven hopen na de zomer te kunnen bouwen
HUISSEN - De bouw van 106 woningen in de Tuinen van Huissen, onderdeel van bouwplan Driegaarden, is opnieuw vertraagd. Van Wonen Vastgoedontwikkeling uit Zwolle hoopt nu na de zomer of uiterlijk oktober te beginnen. -
PREMIUM
Lessen rond berging Duits jachttoestel in Angeren: ‘Gemiste kans als je dit nu niet doet’
ANGEREN - Het bij Angeren neergestorte Duitse gevechtsvliegtuig Focke Wulf 190 wordt gebruikt om leerlingen van groepen zeven en acht van basisscholen kennis bij te brengen over de luchtoorlog boven Lingewaard tijdens de Tweede Wereldoorlog. De gemeente trekt er 10.000 euro voor uit om rond de berging van het jachttoestel lesprogramma’s te laten maken. -
PREMIUM
Huissens handbalmirakel in de maak met ‘geheim wapen’ Teun Roelofs: ‘Als ik hogerop ga, dan met Huissen’
De handballers van HV Huissen staan op het punt om een unieke prestatie te leveren in de clubgeschiedenis. De Betuwnaren hebben na de 31-17 (16-7) overwinning op Eemland 2 afgelopen zaterdag in de laatste wedstrijd van het seizoen nog maar één punt nodig om kampioen te worden van de hoofdklasse A.
-
PREMIUM
SWL en studenten HAN maken Lingewaard gezonder: ‘Leren wat je voor, tijdens en na beweging kunt eten’
HUISSEN - Inwoners van de gemeente Lingewaard gezonder maken. Dat is het doel vier studenten van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN), in samenwerking met medewerkers van huisartsenpraktijken in de gemeente en de Stichting Welzijn Lingewaard (SWL). -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer