NEC met man in vorm Tavsan naar Helmond Sport en treft oud-speler in topvorm
NIJMEGEN - NEC reist vrijdag in de winning mood af naar Helmond. Met overwinningen op Roda JC en FC Den Bosch op zak, treft NEC om 18.45 uur Helmond Sport. Elayis Tavsan is de man in vorm, hij scoorde al drie duels op rij.
Delen per e-mail
,,Elayis ontwikkelt zich prima de afgelopen weken”, complimenteert NEC-trainer Rogier Meijer de 19-jarige Tavsan, die in de laatste vijf duels zijn seizoenstotaal verdubbelde en nu op acht treffers staat. Zijn laconieke, bij vlagen egocentrische spel verdwijnt meer en meer, ziet Meijer.
,,Mensen vergeten nog wel eens hoe jong hij is. Maar Elayis ziet nu in dat hij ook zónder bal arbeid moet leveren voor de ploeg. Dat gaat steeds beter. Als hij wat aan het team geeft, geeft het team ook wat aan hem.”
NEC hoeft vrijdag alleen Terell Ondaan te missen, de aanvaller sluit komend weekend aan na afwezigheid door een hamstringblessure.
Oppassen voor oud NEC’er
De Nijmeegse ploeg treft bij Helmond Sport een voormalig NEC-speler in topvorm. Middenvelder Lance Duijvestijn droeg twee seizoenen geleden een jaar lang het shirt van NEC.
In Nijmegen kwam hij slechts tot één eerstedivisie-optreden, maar bij Helmond Sport beleeft de 22-jarige speler zijn doorbraak met zes doelpunten in de laatste zeven wedstrijden.
Vermoedelijke opstelling NEC: Branderhorst; Barreto, Van Eijden, Odenthal; Van Rooij, Proper, Vet, Bruijn, El Karouani; Tavsan, Janga.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
update
Wedstrijden NEC bij Almere City en thuis tegen Telstar live op televisie
NIJMEGEN - De supporters van NEC kunnen opgelucht ademhalen. De komende wedstrijden van hun favoriete voetbalclub, vrijdagavond tegen Almere City FC en maandag tegen Telstar, worden wel rechtstreeks uitgezonden op televisie. -
PREMIUM1
Geel en dor gazon? Met Oosterhouts supergras is dat verleden tijd
OOSTERHOUT/ WOLFHEZE - Gras dat bestand is tegen de extreme weersomstandigheden van de toekomst. Voor een altijd groen gazon, hoe droog en warm het ook wordt, zonder veel onderhoud. Als alles meezit, kan ook de consument na volgend jaar profiteren van dit speciale stressbestendige, veerkrachtige gras, gemaakt door Barenbrug BV. -
PREMIUM
Ex-NEC’er John van Geenen stopt als voetbaltrainer: ‘Nog steeds verbaasd dat Cruijff mijn naam kende’
ESCHAREN - John van Geenen stopt definitief als voetbalcoach. De voormalig NEC-prof (56), trainer van vijfdeklasser DWSH’18, heeft gezondsheidsklachten. -
PREMIUM
Even geen bezoek uit Duitsland voor Kevin Bukusu, basisklant bij NEC
NIJMEGEN - Met verdediger Kevin Bukusu in de basis wil NEC zich vrijdag tegen Excelsior revancheren voor een serie slechte duels. Door de Duitse coronaregels moet Bukusu het stellen zonder de fysieke steun van zijn familie. -
PREMIUM
‘Nimma-kid’ Ole Romeny is de laatste Gelderse doelpuntenmaker voor de coronacrisis aanbrak: ‘Zo had ik er meer moeten maken’
TILBURG - Ole Romeny is de laatste Gelderse doelpuntenmaker vóór corona. De vleugelspits uit Lent tekende precies een jaar geleden voor de winnende goal voor NEC bij Jong FC Utrecht.
-
NEC ‘koopt’ wedstrijd tegen Jong AZ: duel nu al om 18.00 uur en live op ESPN
NIJMEGEN - NEC treedt twee uur eerder aan tegen Jong AZ. Zo is de aftrap van de thuiswedstrijd van de Nijmeegse eerstedivisionist van komende vrijdag al om 18.00 uur zodat die rechtstreeks op televisie uitgezonden kan worden. -
Rogier Meijer blijft trainer van NEC, Nijmeegse club verlengt ook met Edgar Barreto
NIJMEGEN - Rogier Meijer is ook volgend seizoen trainer van NEC. De optie in de aflopende verbintenis van de 39-jarige Doetinchemmer is door Nijmeegse voetbalclub gelicht. Hij ligt nu tot de zomer van 2022 vast in het Goffertstadion. -
NEC vrijdag eerder tegen Jong PSV
NIJMEGEN - De KNVB heeft de aanvangstijd van NEC-Jong PSV vervroegd. Het duel in de eerste divisie begint vrijdag in Nijmegen niet om 21.00 uur, maar om 18.45 uur.