'Pechvogel' Branderhorst en De Wolf basisklanten bij NEC in bekerduel met Fortuna Sitttard
NIJMEGEN - Mattijs Branderhorst verdedigt donderdagavond het doel van NEC in het achstefinaleduel van het bekertoernooi. In Nijmegen trapt NEC om 18.45 uur af tegen eredivisionist Fortuna Sittard.
Delen per e-mail
,,Die afspraak is dit seizoen duidelijk gemaakt met de keepers: Mattijs speelt de bekerwedstrijden”, zegt NEC-trainer Rogier Meijer, die dit seizoen voor Norbert Alblas koos als eerste doelman.
Het zat tweede man Branderhorst niet mee in het bekertoernooi: de eersterondewedstrijd van NEC tegen het Haagse Quick ging niet door, in verband met corona. De tweede ronde werd NEC vrijgeloot. Tegen Fortuna, de nummer 11 van de eredivisie, kan Branderhorst eindelijk aan de bak.
Eerste basisplaats voor De Wolf
Ook Mathias de Wolf kan zich vanaf de aftrap laten zien. De Belgische jeugdinternational gaat rechts op het middenveld spelen.
,,Dit is een mooi moment voor Mathias om te laten zien hoever hij is”, zegt Meijer over De Wolf, die deze winter aansloot in Nijmegen na een hardnekkige rugblessure. ,,We willen aanvallend iets meer laten zien ten opzichte van het duel met Cambuur afgelopen zondag (0-0, red.). Daarin kan hij een mooie rol spelen.”
Rangelo Janga keert terug in de spits
Jonathan Okita moet door het opstellen van De Wolf genoegen nemen met een plaats op de bank. Rangelo Janga keert terug in de spits, dat gaat ten koste van Terell Ondaan.
Opstelling NEC: Branderhorst; Van Rooij, Van Eijden, Odenthal, El Karouani; De Wolf, Proper, Vet, Bruijn; Tavsan, Janga.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Blauw Wit kiest opnieuw voor ex-NEC’er als trainer: eerst Charles Kazlauskas nu Roel Hendriks
NIJMEGEN - Roel Hendriks is de nieuwe trainer van de Nijmeegse derdeklasser Blauw Wit. De 36-jarige Hendriks komt komende zomer over van Batavia uit Batenburg. -
PREMIUM3
Met komst Ted van Leeuwen dreigt een cultuuromslag bij NEC
NIJMEGEN - Eindelijk heeft NEC weer een technisch directeur. Na een vacuüm van ruim 26 maanden krijgt de ervaren Ted van Leeuwen (68) het heft in handen. Met zijn komst ligt een cultuuromslag in het Goffertstadion voor de hand. -
Code rood: wanprestatie tien NEC’ers bij laagvlieger MVV
MAASTRICHT - NEC verloor zaterdagmiddag in Maastricht met 2-1 van laagvlieger MVV. De ploeg van trainer Rogier Meijer kwam een vroege achterstand en een rode kaart voor Dirk Proper niet meer te boven. -
PREMIUM
Van ‘opgesloten’ in de DDR tot twee keer genezen van kanker: het leven lacht oud-NEC’er Frans Paymans eindelijk weer toe
WIJCHEN - Gestrande huwelijken, financiële tegenslagen en kanker. Het zat Frans Paymans (60) ongekend tegen in zijn leven. In zijn biografie schrijft de oud-profvoetballer van NEC de donkere jaren van zich af. Ook dé wedstrijd tegen FC Barcelona, die hij miste omdat hij vastzat in de DDR. Nu lacht het leven hem weer toe. -
Oproep NEC-fans: kleur Nijmegen rood, groen en zwart
NIJMEGEN - Nijmegen rood, groen en zwart kleuren in aanloop naar de kwartfinale van NEC in het bekertoernooi. Dat is het doel van een hartstochtelijke oproep van de supporterscollectieven van de Nijmeegse voetbalclub. Om zo de spelers te laten zien dat de steun er ook is wanneer zij aantreden in een noodgedwongen leeg Goffertstadion.
-
Eindsprint: 1153 NEC-fans bij ‘testwedstrijd’ tegen De Graafschap
NIJMEGEN - Na een fikse eindsprint op de laatste dag van aanmelden zitten er zondag 1153 NEC-supporters op de tribunes van het Goffertstadion. Om 12.15 uur trapt de Nijmeegse eerstedivisionist af tegen De Graafschap, in een wedstrijd die als testduel is aangemerkt. -
NEC-captain Rens van Eijden mist twee competitieduels én kwartfinale KNVB-beker
NIJMEGEN - Rens van Eijden ontbreekt de komende drie duels bij NEC. De aanvoerder van de Nijmeegse eerstedivisieclub is geschorst voor vier wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk. -
PREMIUMCupkoorts1
NEC’ers proeven Nijmeegse bekerkriebels op dik 100 kilometer van De Goffert
ALMELO - De belangrijkste thuiswedstrijd van het seizoen op dik 100 kilometer buiten De Goffert. Toch is er volop cupkoorts bij NEC en in Nijmegen.