In café De Vogelenzang werd donderdagochtend grond geveild. Gus van der Feltz (staand, rechts) van de verkopende partij maakte voor het eerst zo'n veiling mee: ,,Ik vond het prachtig.’’
Volledig scherm
PREMIUM
In café De Vogelenzang werd donderdagochtend grond geveild. Gus van der Feltz (staand, rechts) van de verkopende partij maakte voor het eerst zo'n veiling mee: ,,Ik vond het prachtig.’’ © William Hoogteyling

Boeren bieden per gesloten envelop bij ouderwetse grondveiling: ‘Ut was heul bàr’

ECHTELD - Voor ruim 1,2 miljoen euro is donderdag een lap agrarische grond tussen Lingemeer en Lienden verkocht. Niet via internet, maar ouderwets, via een veiling met gesloten enveloppen.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Rivierenland