Bijlow lijkt klaar voor rentree bij Feyenoord
Justin Bijlow reist woensdag met Feyenoord mee naar Groningen voor de inhaalwedstrijd in de eredivisie. Er is een reële kans dat de doelman tegen de ploeg van trainer Danny Buijs weer onder de lat staat bij Feyenoord.
Delen per e-mail
Door Mikos Gouka
Tegen FC Twente in Enschede was het al het plan om Bijlow zijn rentree te laten maken, maar de Rotterdammer gaf een dag voor de wedstrijd aan dat hij nog niet in staat was om te spelen. Bijlow was lang afwezig door een voetblessure, keerde tegen Willem II weer terug, maar miste vervolgens de volgende twee wedstrijden weer door blessureleed. De laatste training voor de wedstrijd tegen FC Groningen leverde dit keer geen fysieke problemen op. Alleen de Portugees João Teixeira is nog altijd niet beschikbaar. De middenvelder is herstellende van een kuitbeenbreuk.
Dick Advocaat rekent op een reactie van zijn ploeg na de zwakke vertoning tegen FC Twente, die desondanks nog een puntje opleverde.
,,Qua scherpte en concentratie moet het gewoon beter, dat weten de jongens zelf ook”, zegt Advocaat. Dat zijn ploeg toch nog terugkeerde uit geslagen positie in de Grolsch Veste was wel een lichtpuntje. Feyenoord veroverde al zestien punten na te zijn teruggekeerd na een achterstand. ,,Dat geeft aan hoe goed deze groep in mentaal opzicht in elkaar steekt”, zegt Advocaat. ,,Dat hebben ze in de anderhalf jaar dat ik er zit vaak genoeg bewezen en daar moet ik ze ook een compliment voor maken.”
Bekijk hieronder de reactie van Mikos Gouka na de wedstrijd tussen FC Twente en Feyenoord.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bekerkoorts in Arnhem: Vitesse droomt van herhaling van 2017
ARNHEM - Vitesse heeft bekerkoorts. De Arnhemse club droomt van een herhaling van 2017. De equipe van coach Thomas Letsch is in de halve finale favoriet tegen VVV. -
‘Ihattaren zou baat hebben bij een Marokkaanse mental coach: ik heb Raiola gecontacteerd’
In de actualiteit rond Mohamed Ihattaren moet Ali Eddaoudi, werkzaam als geestelijk verzorger en persoonlijk begeleider, denken aan Zakaria Bakkali. Een rebels toptalent met ook een Marokkaanse achtergrond, die uiteindelijk niet slaagde bij PSV. -
PREMIUM
Dit kunnen we verwachten van Super Sunday
Weer een Super Sunday in de eredivisie. Het begint al te wennen. En de inzet is opnieuw hoog bij PSV - Ajax en AZ - Feyenoord. Vooral voor PSV, dat een forse kater overhield aan de Europese uitschakeling. Winnen van Ajax gooit de titelstrijd open. Maar verliezen zet plek 2 op de tocht. -
PREMIUM1
Chelsea-huurling topscorer van Vitesse: Broja heeft goal ‘even’ nodig
ARNHEM - Armando Broja zweeft in de eredivisie tussen uitersten. Van flagrante flater tot heerlijke goal, voor de huurling van Chelsea is Vitesse een mooie en harde leerschool. -
Poll
Zahavi, Danilo of Boadu: wie maakte het doelpunt van de week?
In de 24ste speelronde van de eredivisie vielen er weer veel mooie doelpunten, maar slechts één doelpunt kan verkozen worden tot Doelpunt van de Week. Stem op die van Eran Zahavi (PSV), Danilo (FC Twente) of Myron Boadu (AZ).
-
‘Europese voorbereiding’ Vitesse: alles staat in teken bekerclash met VVV
ARNHEM - Vitesse kiest voor een ‘Europese voorbereiding’ op de halve finale van de KNVB-beker. De Arnhemse club heeft de laatste training voor de clash met VVV-Venlo in GelreDome afgewerkt. De selectie gaat dinsdag ook een hotel in, om tot in detail op de kraker voorbereid te zijn. -
PREMIUMInterview
Simon Kistemaker: ‘Ik had na Thea’s dood helemaal geen zin meer om te leven’
Nadat zijn vrouw Thea afgelopen zomer was overleden, verloor Simon Kistemaker (80) de zin in het leven. De kleurrijke oud-trainer krabbelt stilaan weer op, geholpen door zijn trouwe voetbalvrienden. ,,Erik ten Hag wilde een televisie voor me kopen, voor in het ziekenhuis. Kon ik tenminste voetbal kijken.’’ -
FC Groningen-trainer Buijs na ‘coronacontact’ terug op de bank tegen oude liefde Feyenoord
Danny Buijs keert woensdag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord terug op de bank bij FC Groningen. De 38-jarige trainer ontbrak zondag in het duel met sc Heerenveen omdat hij in contact was geweest met iemand die positief had getest op het coronavirus.