Bewoners opgeschrikt door nachtelijke autobrand in De Wetstraat in Nijmegen
MET VIDEONIJMEGEN - In de De Wetstraat in Nijmegen is afgelopen nacht een daar geparkeerde auto in vlammen opgegaan. De politie vermoedt dat er brandstichting in het spel is.
Bewoners van de De Wetstraat in de Nijmeegse wijk Heseveld zijn vanmorgen even voor 04.00 opgeschrikt door enkele harde knallen. Naar buiten kijkend zagen ze dat een op straat geparkeerde auto in lichterlaaie stond. Daarop hebben zij de hulpdiensten gebeld.
De toegesnelde brandweer had de brand rap onder controle, maar de auto bleek inmiddels al niet meer te redden. Hoe de brand is ontstaan, kan de politie nog niet met zekerheid zeggen. Dat moet verder onderzoek uitwijzen. Maar volgens een agent is brandstichting de vermoedelijk oorzaak.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10. -
PREMIUMFietskwesties2
Hier mag je wél rechtsaf door rood fietsen - maar dat doet bijna niemand
Wachten, dat doen fietsers niet graag. En al helemaal niet als ze het idee hebben dat het nergens voor nodig is. Dus gaan ze massaal rechtsaf door rood. Zo massaal, dat de wetgever zich ooit gedwongen zag het gedeeltelijk te legaliseren. Sindsdien mag het ook in Nijmegen. Op één plek. -
Oproep
Onderzoek: Wat zijn uw ervaringen met het leerlingenvervoer?
De Gelderlander is bezig met een onderzoek naar het functioneren van het leerlingenvervoer in de regio Nijmegen en Maas en Waal. Hebt u ervaring met het vervoer van leerlingen naar het speciaal onderwijs? -
PREMIUMmet video en foto's9
Erik, Barbara en Matthias willen Stevenskerk eigen tuin geven: parkeerplaatsen eruit, planten erin
NIJMEGEN - De directe omgeving van de St. Stevenskerk is zeer versteend. Dat kan anders, vinden buurtbewoners. Ze komen met een radicaal vergroeningsplan: weg met die parkeerplaatsen. -
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf.
-
PREMIUMmet video31
Wat moeten we met dat lelijke visitekaartje van Nijmegen? ‘Maak er een podium voor straatartiesten’
-
PREMIUM
Hanneke gaat op pelgrimstocht naar Rome, mét longcovid: ‘Je weet toch nooit hoe het loopt’
Duizenden Nederlanders kampen met longcovid: de langdurige gevolgen van een coronabesmetting. Zo ook Hanneke van der Grinten uit Nijmegen. Zij hoopt zichzelf stap voor stap beter te lopen, tijdens een pelgrimstocht naar Rome. -
Helemaal klaar met Windows 11? Zo ga je terug naar 10
Ben je niet tevreden met Windows 11, werken bepaalde toepassingen niet meer of mis je simpelweg de interface van Windows 10? Welke reden je ook hebt om terug te willen naar het vorige besturingssysteem: zo downgrade je van W11 naar W10.
In samenwerking met indebuurt Nijmegen