PREMIUM
Cursus hout stoken loopt uit de hand: ‘Op respectloze en onbeschofte manier verzocht te vertrekken’
NIJMEGEN - Als houtkachelbezitters zorgvuldiger stoken wordt de lucht schoner, is de gedachte achter een cursus die Nijmegen aanbiedt. Maar al bij de eerste workshop gaat het mis.
Hoe kritisch mag je zijn tijdens een cursus hout stoken? Niet, denken enkele anti-houtstookactivisten. Ze deden donderdag mee aan een online cursus die kachelbezitters moet leren vriendelijker te stoken voor hun omgeving.
Maar, zo schrijft Mark Lie-A-Kwie in een verslag aan De Gelderlander en de Nijmeegse politiek, het werd ‘een beschamende vertoning’.
Door de docent op een onbeschrijflijk respectloze en onbeschofte manier verzocht te vertrekken
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
met video
Loslopend paard komt om na aanrijding met auto in Ressen, tweede paard gevangen
Op de Stationsstraat in Ressen is dinsdagavond een paard omgekomen nadat hij in botsing kwam met een auto. Het dier overleed ter plekke aan zijn verwondingen. -
Uit (in) de regio
Kim Holland praat over liefde in Nijmegen
Zin in een avondje muziek of theater, of liever een stevige wandeling in de natuur? In de online rubriek ‘Uit (in) de regio’ vind je diverse tips. -
1
Angst voor vogelgriep zorgt voor stress in kippenschuur van boer Henk: ‘Kijk vaak naar boven’
MILLINGEN - Het is ‘dikke stress’ deze weken in de kippenstal van Henk Coerwinkel in Millingen. Sinds vorige week dinsdag vogelgriep werd ontdekt bij een bedrijf in Loo (gemeente Duiven), gaat hij elke dag kijken hoe het met zijn pluimvee is. -
PREMIUM2
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit.
-
PREMIUMInterview2
Oprichter Coen Burgers van kledingketen COEF: in Nijmegen begon de victorie
NIJMEGEN - Na 20 jaar in loondienst bij kledingketen The Sting besloot Nijmegenaar Coen Burgers (1971) in 2008 de sprong in het diepe te wagen en een eigen zaak te beginnen. Zijn COEF is inmiddels een succesvolle keten geworden. -
-
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
PREMIUMColumn 't plein2
‘Heel soms heb ik genoeg van het voetbalgedoe’
Ik hou van voetbal, als kind kon ik er al van genieten. Tuurlijk zit ik al vele jaren bij NEC op de tribune. Ik kijk ook graag op tv naar wedstrijden. Maar de laatste tijd begin ik me steeds vaker te ergeren aan voetballers.
In samenwerking met indebuurt Nijmegen
58 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerS Schiltmans
Charles de Wit
Henk Sanders
Charles de Wit
Mark Pier