Nat en druk: lange files tijdens ochtendspits op A50, A12, A2 en A73
NIJMEGEN - Grote drukte op de wegen in combinatie met zware regenval veroorzaakt lange files tijdens de ochtendspits van deze donderdag. Onder meer op de A50, A15 en A73 moeten automobilisten aanschuiven en rekening houden met flinke vertraging. Rond 08.45 uur stond in totaal meer dan 1000 kilometer file in Nederland.
Delen per e-mail
Op de A50 stond tussen Ravenstein en Valburg 13 kilometer file met een vertraging die kan oplopen tot 98 minuten, volgens de ANWB. Ook richting Oss is er flinke vertraging. Op diezelfde A50 stond tussen Apeldoorn en Hoenderloo een flinke file van 10 kilometer. Vertraging ongeveer een half uur.
Op de A15 waren deze ochtend ook grote problemen met lange vertragingen, onder meer tussen Bemmel en knooppunt Valburg. Rond 09.00 uur was de vertraging daar opgelost.
Richting noorden ook aanschuiven
Op de A73 stond richting het noorden een behoorlijke rij langzaam rijdend verkeer. Rond 09.15 uur was er nog vertraging tussen Haps en Malden (4 minuten) en tussen Dukenburg en Ewijk (een kwartier).
Op de A2 was een grote vertraging tussen Zaltbommel en knooppunt Everdingen: daar stond rond 09.15 uur nog een file van 15 kilometer file door een kapotte auto. Het oponthoud daar was 40 minuten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
column 't plein Hoe simpel kun je op waterverbruik besparen en grondwater aanvullen, denk ik met schaamte
We zijn te veel gewend dat er altijd water is, zei de directeur van Vitens onlangs. Door de steeds vaker opduikende lange droge perioden is het lastig voor Vitens om altijd voldoende drinkwater te blijven leveren. Het gekke is trouwens dat we slechts 1 Ć 2 procent van dat drinkwater gebruiken voor directe consumptie. -
PREMIUM
Nu weer een brand, buurtbewoners voelen zich niet veilig na zoveelste incident: āHet voelt niet fijnā
-
check hoe het zit in jouw gemeente CORONAKAART | West Maas en Waal is landelijk zorgenkindje, elders in de regio gaat het beter
West Maas en Waal is landelijk gezien een van de zorgenkindjes. De besmettingscijfers stijgen bijna nergens zo hard en zijn bijna nergens zó hoog als in die gemeente. En dat terwijl over het algemeen de RIVM-cijfers een duidelijk dalende trend laten zien. -
PREMIUM
Nooit een lege winkel in de Broerstraat, maar nu wel
NIJMEGEN - Het kwam voorheen nooit voor: een lege winkel in de Broerstraat, de Kalverstraat van Nijmegen. En als er een winkel leegstond, dan waren er bouwvakkers aan de gang om het razendsnel te verbouwen voor een nieuwe huurder. Maar nu staat er dus wel een winkel leeg, al een poosje. -
Hel van Groesbeek 2021 afgelast: āWe doen het goed of we doen het nietā
GROESBEEK - Mountainbikemarathon de Hel van Groesbeek op 11 april 2021 gaat niet door. In verband met de strenge coronamaatregelen is de komende editie afgeblazen.
-
PREMIUM
Grotere ruimtes of de klas verdelen: veel scholen moeten improviseren met 1,5 meter-regel
-
Javier Vet terug in NEC-basis voor treffen met koploper Cambuur
NIJMEGEN - NEC treedt zondagmiddag (12.15 uur) aan met Javier Vet in de basis tegen koploper Cambuur. De middenvelder (27) moest vorige week tegen Excelsior voor het eerst sinds zijn debuutwedstrijd voor de Nijmeegse eerstedivisionist op 3 oktober 2020 genoegen nemen met een plek op de bank. -
PREMIUM
Huizenprijs stijgt in regio Nijmegen met 15 procent opnieuw fors
NIJMEGEN - Huizen in de regio Nijmegen wisselden in het laatste kwartaal van 2020 voor een gemiddelde prijs van 350.000 euro van eigenaar. Vergeleken met dezelfde periode in 2019 is dat een stijging van 15 procent.
In samenwerking met indebuurt Nijmegen