Osse strotten zingen 19.000 euro bij elkaar in strijd tegen armoede
OSS - Het benefietconcert van de ‘Osse strotten’ heeft maandagavond liefst 19.000 euro opgeleverd. Het geld gaat naar kinderen uit arme gezinnen én jonge vluchtelingen uit Oekraïne.
‘Osse Strotten’ komt uit de koker van John van Boekel, die jarenlang de Stichting Oss Cultureel bestierde, en oprichter was van BrabantTalent. Zangers Vajèn van den Bosch, Venna van den Bosch, Robin Borneman en Berry Reijnen verzorgden in de Lievekamp een avondvullende voorstelling. Eerder moest die vanwege corona nog tot twee keer toe worden verzet.
Via Rotary Oss-Maasland konden verschillende arrangementen voor het concert worden gekocht. Bijvoorbeeld in combinatie met een diner of een advertentiepagina. De opbrengst van die verkoop gaat nu dus allemaal naar het goede doel van Quiet Oss. Met het geld kunnen kinderen uit minderbedeelden gezinnen een ontspannen dagje weg en wordt ook wat gedaan voor kinderen die uit Oekraïne zijn gevlucht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
9
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
‘Gigantisch veel vraag’ van bedrijven voor nieuw stuk op Cereslaan West in Heesch
HEESCH – Er komt 5 hectare bedrijventerrein bij aan de Cereslaan West in Heesch. Op dinsdag 31 januari is in De Pas een inloopavond voor omwonenden en ondernemers over het plan. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Dief steelt fiets van politieagent bij station Ravenstein en loopt in Nijmegen tegen de lamp
RAVENSTEIN/NIJMEGEN - Een brutale zakkenroller is woensdag na een rooftocht in de trein in Nijmegen in de boeien geslagen. De man bleek in het bezit van de fiets van een politieman die bij station Ravenstein was ontvreemd.
-
PREMIUM
Marco’s ouders werden op gruwelijke wijze vermoord in hun Franse boerderij ‘om een paar rottige centen’
-
-
-
PREMIUM
Iedere dag 150 pakketten in de gang en de bijkeuken, directeur Björre (16) vreest de pakketkluis niet
HEESCH/OSS/VEGHEL - Verreweg de meeste pakketten worden nog steeds thuisbezorgd. Maar veel pakketten zijn ook af te halen, bij de supermarkt of de sigarenboer. Of bij een afhaalpunt in de buurt. Zoals bij de 16-jarige Björre van Pinxteren in Heesch. -
Luchtacrobatiek bij ‘High Wine’ tijdens de 44ste pronkzitting in het Moesland
SCHAIJK - Elf acts telde de 44ste pronkzitting in het Moesland, een feestelijk avondvullend programma. Afgelopen vrijdag en gisteren waren de laatste twee van vier voorstellingen, in een uitverkochte Phoenix.