Politie controleert extra vaak op hardrijders in Lith na vernieling flitspaal
LITH - De flitspaal mag dan vernield zijn, toch gaan niet alle hardrijders vrijuit op de Meester van Coothstraat in Lith. De politie controleert er de komende maanden namelijk extra vaak op snelheid. Net zo lang tot er een nieuwe flitskast staat.
Delen per e-mail
Begin deze maand werd de paal langs de provinciale N625 doormidden gezaagd. De flitser stond er toen pas vier dagen, nadat een eerdere kast op dezelfde plek afgelopen zomer ook al was vernield. Het heeft er alle schijn van dat een hardrijder het recht in eigen hand heeft genomen.
Bij de Centrale Verwerking Openbaar Ministerie (CVOM), de instantie die over de kasten gaat, hebben ze er stevig de pee in. Niet alleen vanwege de kosten van een nieuwe flitser, ook vanwege de verkeersveiligheid. Juist daarom worden er de komende maandag extra veel mobiele radarcontroles uitgevoerd. De snelheidscontroles gaan door totdat er een nieuwe, beter beveiligde kast langs de weg staat. Dat kan al snel een paar maanden duren.
Een woordvoerder van het CVOM roept omwonenden van de Meester van Coothstraat die meer weten over de vernieling op om zich te melden. Dat kan eventueel ook anoniem, benadrukt ze.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
200 euro voor een knipbeurt om 5 uur 's ochtends: āGun ze graag een extraatjeā
OSS - Nog even en dan is het gedaan met de coronakapsels -typerend door onder meer uitgroei, gespleten haarpunten en nekmatten waar menig Hagenees jaloers op zou zijn- in Nederland. Woensdag 3 maart mogen kapsalons en barbershops hun deuren weer openen. Maar wie nƩt even wat meer zijn best doet en bereid is diep in de buidel te tasten, is bij herenkapsalon Kei Scherp in Oss nog een paar uur eerder aan de beurt. -
Ossekoppen vieren Halfvasten online
OSS - Dat er geen halfvastenoptocht of -feesttent zou zijn dit jaar was te verwachten. De Stichting Carnavals Viering Oss heeft als alternatief een digitale editie op poten gezet: Vierus Anders Halvasten. -
PREMIUM
Nieuwe flitspaal Lith binnen week wƩƩr omgezaagd
LITH - Hij heeft er nog geen week gestaan, de nieuwe flitspaal langs de Meester van Coothstraat in Lith. De snelheidscamera ligt net als zijn voorganger tegen de vlakte, nadat vandalen de stalen paal hebben doorgezaagd. De zaak was na een half jaar net weer in oude staat hersteld. -
PREMIUM
Wie schoot Ossenaar Peter Netten dood? OM belooft antwoord in april
DEN BOSCH/OSS - Het Openbaar Ministerie maakt binnen enkele weken bekend wie het gaat vervolgen voor het doodschieten van Ossenaar Peter Netten. Die kwam op 4 juni 2018 om het leven bij een schietpartij op het woonwagenkampje aan de Osse Hoogheuvelstraat, bekend als het hoofdkwartier van de familie R. -
PREMIUM
Oss wil Vorstengrafdonk, De Geer óf De Bulk uitbreiden in plaats van een nieuw bedrijventerrein
OSS - Geen nieuw bedrijventerrein, maar uitbreiding van ƩƩn bestaande locatie. Dat is volgens Oss hĆ©t antwoord op de snelgroeiende vraag naar industriegrond in de gemeente. Over een jaar of tien moeten de eerste MKBāers hun deuren openen op de uitbouw van Vorstengrafdonk, De Geer óf De Bulk bij Ravenstein.
-
PREMIUM
Flitspaal Lith keert ook na tweede vernieling waarschijnlijk terug, maar de vraag is nog wanneer
LITH - Langs de Mr. van Coothstraat in Lith komt waarschijnlijk weer een nieuwe flitspaal. De grote vraag is echter wanneer dat gebeurt en of er na het vandalisme van afgelopen weekend een beter beveiligd type wordt neergezet. -
video
Opnieuw ongeluk op beruchte kruising aan de rand van Oss
OSS - Op de kruising van de Gewandeweg en de Huizenbeemdweg in Oss heeft vrijdagochtend omstreeks 8.20 uur een ongeval plaatsgevonden. Hier waren twee auto's bij betrokken. Hoe dit kon gebeuren, is nog onbekend. -
PREMIUM
Daar zijn ze dan toch: de arbeidsmigranten in het City Hotel
OSS - Hun komst werd nooit bevestigd, maar daar waren ze āineensā afgelopen weekeinde: de eerste lichting arbeidsmigranten die gaan verblijven in het City Hotel aan de Raadhuislaan in Oss. Enkele tientallen mensen namen zaterdag hun intrek in de veertig kamers van het voormalige hotel.