Zettens zwemmers móeten wachten maar mógen hopen
ZETTEN/ELST - Badmuts, wedstrijdbal, duikbril en badjas bij de Overbetuwse gemeenteraad dinsdagavond. Leden van zwem- en waterpolovereniging EZZ lieten duidelijk merken dat het zwembad te Zetten open moet blijven.
De raad besloot eigenlijk over het beschikbaar stellen van dik 20 miljoen euro, om bij station Elst een nieuw zwembad-sporthalcomplex te bouwen. Dat idee - om De Helster te vervangen - krijgt brede steun.
Maar de toekomst van ‘dat andere zwembad’, gaf meer discussie. Eigenlijk wil de hele politiek het Zettense bad ook behouden, maar waar de oppositie daar nu al helderheid over vroeg, vonden de coalitiefracties dat het besluit over beide baden losgekoppeld moet worden. Om volgend jaar - als er meer informatie over de plussen, minnen en financiële consequenties van het Zettense bad is - een goed onderbouwd besluit te nemen. Waarbij BOB en GBO ook nog hoop hebben dat Neder-Betuwe nog wil meebetalen, omdat één op de drie zwemgasten daar woont.
Zwembroekje Hol
De Zettense zwemmers mogen dus goede hoop houden, maar moeten ook geduld hebben. Ter ondersteuning van de hoop toverde wethouder Wijnte Hol het zwembroekje waarmee halverwege de jaren ‘80 als kind zijn A- en B-diploma ín Zetten haalde tevoorschijn.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijn bevalling
Lisa (17) beviel plotseling: 'Bij de spoedpost zagen ze dat ik zwanger was én aan het bevallen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Lisa Kuijpers had op haar 17e een verrassingsbevalling: zij wist tot op het moment dat ze haar zoontje kreeg niet dat ze zwanger was. -
oproep
Vertel ons waarom jij als Arnhemmer op school zit buiten de stad
ARNHEM / ELST - Veel Arnhemse jongeren kiezen ervoor net buiten de stad naar het voortgezet onderwijs te gaan. Vooral de vmbo’s in Elst, Huissen en Velp zijn populair. De leerlingenaantallen van deze scholen groeien, terwijl die in de stad juist dalen. -
UPDATE
HPC Zetten ontruimd na kleine brand; woensdagmiddag alleen nog examens in gymzaal
ZETTEN - In Zetten is het Hendrik Pierson College (HPC) woensdag iets na het middaguur ontruimd vanwege rookontwikkeling bij een korte brand. Drie personeelsleden van de school moesten naar het ziekenhuis voor controle. -
Koninklijke onderscheidingen voor centrummanager en tennisclub in Elst
ELST - Zowel centrummanager Paul te Wierike als tennisvereniging De Helster uit Elst heeft een koninklijke onderscheiding gekregen. -
PREMIUM
Na je vijftigste op zoek naar een nieuwe baan: zo verging het Erik en Jan
Nederland telt een recordaantal openstaande vacatures, maar toch ervaren veel oudere werkzoekenden problemen bij het zoeken naar een nieuwe baan. Erik Kuiper en Jan Elzen moesten beiden opnieuw solliciteren na hun vijftigste. Dit zijn hun ervaringen.
-
PREMIUM
Ouders bezorgd over verhuizing basisschoolkinderen naar Mozartstraat; ‘Rol voor gemeente met verkeersveiligheid’
ELST - Een tegenvaller, balen en onpraktisch. Woorden uit de monden van ouders met kinderen op Bredeschool de Zon in Elst. Gisteren werd bekend dat kinderen uit de hogere groepen komend schooljaar naar de overkant van de Rijksweg-Noord verhuizen, naar het oude OBC-gebouw aan de Mozartstraat. -
Eigenaren zonnepanelen benadeeld bij saldering per maand, CDA stelt Kamervragen
Het CDA heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over hoe energieleveranciers de teruglevering van zonnepanelen verrekenen. De leveranciers moeten op jaarbasis salderen, maar het komt voor dat ze dat per maand doen. -
PREMIUM1
Sportclubs De Pas willen tunnel onder Olympiasingel; gemeente zet in op veilige kruising met lage snelheid
ELST - Clubs op Sportpark De Pas in Elst willen een tunnel onder de Olympiasingel. Dit is volgens hen nodig vanwege toenemende drukte: de toegangsweg naar het park vormt over een paar jaar de zuidgrens van nieuwbouwwijk De Pas. De gemeente vindt een tunnel te duur en niet veilig.
2 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerWaterrat
Frans Lynden