Upward heeft zijn revanche
ARNHEM - De hockeyers van Upward hebben met een 4-2 overwinning op HCM revanche genomen voor de eerder dit seizoen geleden 5-2 nederlaag.
HCM maakte aanvankelijk een timide indruk alsof zij Upward eerst wilde laten uitrazen. Dat leek grote gevolgen te hebben, want twee strafcorners van Yorick Schiebergen betekenden evenzovele treffers, al had Upward daarbij over gebrek aan geluk niet te klagen. De eerste werd door een HCM-stick van richting veranderd en bij de tweede schampte de bal de handschoen van keeper Jitze Eggink.
Daarna liet HCM haar ware gezicht zien. De ploeg combineerde lange tijd voortreffelijk en op het positiespel van de ploeg van Marcel Willemsen was niets aan te merken. Bas Hazelaar, steeds nadrukkelijker aanwezig, kreeg een grote kans, maar Upward-keeper Mathijs Foekens, hij verving de geblesseerde Bas van Outvorst, hield zijn doel knap schoon. Enkele minuten later kreeg HCM toch loon voor haar hernieuwd elan. Hazelaar was er als de kippen bij om een aarzeling in de Upward-defensie af te straffen (2-1).
Upward maakte na rust 3-1, toen Schiebergen opnieuw uithaalde, maar nog geen zestig seconden later volgde HCM's aansluitingstreffer (3-2). Marnix Griffioen bekroonde een schitterende aanval door al even fraai te scoren. Een spannende slotfase volgde, waaraan Daan Gerritsen met een verwoestende uithaal een einde maakte (4-2).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dit Zijn Wij
Wie belt er nog met zijn telefoon?
Deze zomer nemen we u mee langs de verschillende generaties die samen Nederland vormen. -
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
Generatie Y
Dienstplicht: vrienden voor het leven of tijdverspilling?
Elk jaar een verse instroom van tienduizenden nieuwe soldaten, tot 1997. Generatie Y is de eerste die niet meer verplicht in dienst is geweest. Wat hebben ze gemist? -
Dit Zijn Wij
The Beatles of The Stones? Star Wars of Star Trek? En meer dilemma's
Nostalgie is van alle generaties. De Verloren Generatie (geboren tussen 1955 en 1970) kan daar over meepraten. Gelukkig maar dat smaken verschillen. Vecht de oneindige strijd nu voor eeuwig uit door jouw favoriet te kiezen.
-
Dit Zijn Wij
Geboren in de 70's? Dan hoor je thuis in de Patatgeneratie
Wij zijn geboren tussen circa 1970 en 1985. We weten nog hoe het was om te bellen vanuit een telefooncel en geld te wisselen voor je met vakantie ging. Dit is de Patatgeneratie! -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier? -
Patatgeneratie
Walkman of gettoblaster? Pac-Man of mijnenveger? En meer dilemma's
Nostalgie is van alle generaties. De Patatgeneratie (geboren tussen 1970 en 1985) kan daar over meepraten. Gelukkig maar dat smaken verschillen. Vecht de oneindige strijd nu voor eeuwig uit door jouw favoriet te kiezen.