Honkballers Houston Astros slaan terug in World Series
De honkballers van Houston Astros hebben de stand in de World Series gelijkgetrokken. Voor eigen publiek wonnen de Astros het tweede duel in de best-of-sevenserie met Atlanta Braves met 7-2. De Braves, met de 24-jarige Antilliaan Ozzie Albies als tweedehonkman, hadden een dag eerder in Houston de eerste krachtmeting met 6-2 gewonnen.
Na twee innings stond Houston Astros al met 5-1 voor. De thuisclub gaf de wedstrijd daarna niet meer uit handen. De startende werper uit Mexico moest in vijf innings zes honkslagen incasseren, maar met dank aan de veldspelers achter zich wist hij de schade te beperken tot twee punten voor de Braves.
José Altuve sloeg in de zevende inning nog een homerun voor de Astros. ,,We zijn positief gebleven nadat we de eerste wedstrijd hadden verloren”, zei de Venezolaan. ,,Het gaat niet om wat er gisteren gebeurde, het gaat om vandaag. Dit was weer een nieuwe wedstrijd.”
De World Series gaan vrijdag verder, met drie wedstrijden in drie dagen tijd in Atlanta. Houston Astros werd in 2017 kampioen van de Major League, de Braves pakten in 1995 hun derde en vooralsnog laatste titel.
Bekijk hieronder onze sportvideo's.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
IJzersterke Fem van Empel (20) grijpt wereldtitel veldrijden, podium kleurt volledig oranje
Fem van Empel heeft zich op overtuigende wijze tot wereldkampioene veldrijden gekroond. De 20-jarige Europees kampioene bleek in Hoogerheide simpelweg te sterk voor haar concurrentie. Medefavoriete Puck Pieterse (20) werd na wat foutjes onderweg tweede, voor Lucinda Brand (33). -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
Podcast In het Wiel | Hoe deze grote ploeg er nooit kwam en waarom Mark Cavendish bij Astana rijdt
Thijs Zonneveld en Hidde van Warmerdam praten met wielermanager Martijn Berkhout over ‘die ene Franse ploeg die heel groot zou worden maar vervolgens helemaal in elkaar klapte’. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Met video
Red Bull presenteert nieuwe wagen Max Verstappen en kondigt samenwerking met Ford aan
Red Bull heeft de nieuwe wagen waar Max Verstappen dit jaar in zal rijden, de RB19, gepresenteerd en bevestigt dat de renstal vanaf 2026 samen zal werken met Ford.
-
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
-
-
PREMIUM
Mathieu van der Poel jaagt op heilige familiegrond op regenboogtrui: ‘Dat is altijd aangenaam’
Mathieu van der Poel jaagt zondag op zijn vijfde regenboogtrui in de cross. Op heilige familiegrond in Hoogerheide, waar verliezen een zeldzaamheid is voor Van der Poel. -
Geen feest in het hotel na wereldtitel Mathieu van der Poel: ‘Belgen hebben niet eens budget, alles kan daar’
Mathieu van der Poel won vanmiddag in het Brabantse Hoogerheide het WK veldrijden, maar een groot feest werd er niet meer gevierd. Niet met alle renners en stafleden van de KNWU in ieder geval. Het hotel dat de wielerbond had gehuurd was niet tot en met zondagavond of maandagochtend geboekt.