Milwaukee Bucks revancheert zich voor eigen publiek tegen Celtics
De Milwaukee Bucks hebben revanche genomen op Boston Celtics. De ploeg uit Boston wist de Bucks eind oktober een zeldzame nederlaag toe te brengen (116-105). Onder aanvoering van Giannis Antetokounmpo revancheerde Milwaukee Bucks zich voor eigen publiek: 128-123.
Delen per e-mail
De Bucks zijn de best presterende ploeg van dit seizoen in de NBA. Ze verloren pas zes van de 43 wedstrijden, waaronder dus in Boston. In het thuisduel met de Celtics liep de koploper van het oosten in hoog tempo uit naar een grote voorsprong. Het verschil was halverwege het tweede kwart zelfs 27 punten. Boston Celtics knokte zich nog wel terug, maar de Bucks lieten zich niet opnieuw verrassen. Antetokounmpo kwam tot 32 punten en 17 rebounds, bij de Celtics gooide Kemba Walker 40 punten bij elkaar.
Brandon Ingram tekende bij New Orleans Pelicans voor maar liefst 49 punten in het duel met Utah Jazz, dat in de verlenging werd beslist in het voordeel van de Pelicans: 138-132. Denver Nuggets had ook een verlenging nodig om het zwalkende Golden State Warriors te verslaan: 134-131.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Beroepsverbod en celstraf voor dopingarts Schmidt
De Duitse arts Mark Schmidt is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar en 10 maanden voor het toedienen van doping aan tientallen sporters. De rechtbank van München legde hem ook een beroepsverbod van 3 jaar op. -
Giannis Antetokounmpo in 21 minuten naar topscore
Giannis Antetokounmpo had opnieuw een grote bijdrage in een verdere uitbreiding van de zegereeks van Milwaukee Bucks. -
Shiffrin snelt in Flachau naar 68ste zege in wereldbeker
Mikaela Shiffrin heeft in de wereldbekerwedstrijd van Flachau op de slalom de 68ste wereldbekeroverwinning uit haar loopbaan geboekt. De Amerikaanse alpineskiester stond in Oostenrijk al voor de honderdste keer op het podium. -
Spaanse Dakar-coureur laat navigator achter in woestijn
Tussen de Dakar-coureur Ricardo Ramilo Suárez en diens navigator Xavi Blanco Garcia zal het vermoedelijk nooit meer goed komen. Suárez liet Garcia gisteren tijdens de rally namelijk achter in de Saoedische woestijn. -
Harden doorbreekt magische grens van 20.000 punten in NBA
James Harden heeft weer een persoonlijke mijlpaal bereikt in de NBA. De 30-jarige Amerikaanse vedette van Houston Rockets doorbrak in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Minnesota Timberwolves (139-109) de grens van 20.000 punten. Hij is de 45ste speler in de NBA-historie die dit heeft bereikt.
-
Griekse zeilkampioene doet boekje open over seksueel misbruik
Voormalig zeilkampioene Sofia Bekatorou, een van de meest succesvolle Griekse olympiërs, heeft naar buiten gebracht dat ze seksueel is misbruikt door een hooggeplaatste official van de nationale zeilbond. Dat gebeurde op haar hotelkamer na kwalificatiewedstrijden voor de Olympische Spelen van 2000 in Sydney. -
video Orlando Magic maakt einde aan zegereeks LA Lakers
De basketballers van Los Angeles Lakers hebben na negen overwinningen op rij weer eens een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van superster LeBron James ging in het eigen Staples Center onderuit tegen Orlando Magic: 118-119. Markelle Fultz gooide in de laatste minuut de beslissende punten binnen. -
EK Allround/Sprint Krol, De Jong en Roest leiden na eerste dag in Thialf, geen derde Europese titel voor Verbij
In drie van de vier algemeen klassementen op de EK Allround en EK Sprint gaan Nederlanders aan de leiding. Antoinette de Jong en Patrick Roest leiden bij de EK Allround en Thomas Krol bij de EK Sprint. Alleen bij de EK Sprint voor vrouwen moeten Jutta Leerdam, Femke Kok en Jorien ter Mors in de achtervolging op de Russische Angelina Golikova. Lees hieronder alles terug van de eerste dag op de EK Allround en EK Sprint in Thialf.