Bestuurder van oude groene Opel gezocht na dodelijke aanrijding in Renswoude
Nadat een 76-jarige vrouw tweeënhalve week geleden overleed na een aanrijding op een zebrapad, is de politie nu op zoek naar de doorgereden bestuurder van een oude groene Opel Astra.
Een 76-jarige vrouw uit Renswoude werd op zondag 10 februari op een zebrapad aan de Dorpsstraat aangereden. De automobilist reed met hoge snelheid door en liet haar ernstig gewond op het zebrapad achter. Omstanders kwamen het slachtoffer direct te hulp.
De vrouw werd ernstig gewond naar het ziekenhuis gebracht en is daar op vrijdag 22 februari aan haar verwondingen overleden. De recherche is meteen een onderzoek gestart, heeft met meerdere getuigen gesproken en bewakingsbeelden bekeken. Uit dat onderzoek komt naar voren dat de doorgereden auto een ruim twintig jaar oude groene Opel Astra hatchback is, nog specifieker gaat het om een model F, bouwjaren van 1991 tot 1998. De bestuurder kwam vermoedelijk uit de omgeving van Renswoude en/of Scherpenzeel.
Tips
Als gevolg van de aanrijding heeft de auto waarschijnlijk schade aan de voorzijde opgelopen, al kan het zo zijn dat die inmiddels is hersteld.
Eerder berichtte de politie over een kenteken dat gezien was, inmiddels is duidelijk dat deze nummerplaat waarschijnlijk niet correct is. Het kenteken behoort niet toe aan de nu gezochte Opel Astra.
Wie tips heeft over de auto, de bestuurder of het ongeval kan de politie informeren via 0900-8844. Wie de auto ziet staan of rijden mag direct 112 bellen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Renswoude likt zijn wonden na degradatie: ‘Blessures hebben ons echt parten gespeeld’
Renswoude likt zijn wonden na de degradatie. Na tien jaar in de tweede klasse is de club uit het kasteeldorp vanaf komend seizoen weer derdeklasser. -
Renswoude vangt - relatief gezien - de meeste Oekraïners op in Nederland
Van alle gemeenten in Nederland vangt Renswoude per inwoner de meeste Oekraïense vluchtelingen op. Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). -
Dit is de duurste camper van Nederland
De duurste camper van Nederland staat te koop in Oss. Het gaat om de Morelo Grand Empire 110GSO+. Aan boord zijn een wasmachine, een vaatwasser een fietsenlift en een garage waar bijvoorbeeld een Mini Cooper in past. -
PREMIUMGeld & Geluk
‘Vroeger kochten we eens in de drie jaar nieuwe auto’s, nu hebben we ze al vijf jaar’
In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Inge en Eric houden van golf, autoracen en vakanties. ‘Dubai is wel heel duur dit jaar. Dus gaan we twee emiraatjes verder.’ -
Zo deel je wachtwoorden op een veilige manier
We kunnen er kort over zijn: deel je wachtwoord nooit. In de praktijk gebeurt dit echter vaak genoeg. Mocht het om welke reden dan ook toch nodig zijn om je wachtwoord te delen met vrienden of familieleden - omdat je een abonnement op bijvoorbeeld Netflix of Spotify deelt: zo doe je dat veilig.
-
Auto in sloot bij Renswoude, bestuurder ligt op bed
RENSWOUDE - In een sloot langs de Arnhemseweg (N224) bij Renswoude is zondagmorgen een auto in een sloot gevonden. De automobilist had een boom geraakt en kwam daarna in de sloot tot stilstand. -
Minister zegt bezoek aan boer af uit vrees voor diens veiligheid: ‘Vrees dat er wat gebeurt’
RENSWOUDE - Landbouwminister Henk Staghouwer heeft een bezoek aan een boer in Renswoude, komende vrijdag, afgelast. Gevreesd wordt namelijk dat de veiligheid van de boer ernstig in gevaar komt. -
Rhenen heeft als laatste gemeente in de Vallei de wethoudersploeg rond
Rhenen is klaar voor de komende vier jaar. De vier nieuwe coalitiepartijen SGP, Rhenens Belang, D66 en CDA hebben in een akkoord beschreven wat zij de komende periode willen bereiken.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer