Jessica (23) kreeg rekening voor bevalling in tandartsenpraktijk, politie betaalt: ‘Bizar dat ze dit durfden te sturen’
VELP - Jessica Aaldering uit Velp beviel twee weken geleden onverwachts van haar derde zoontje. Dat gebeurde noodgedwongen in de behandelkamer van een tandartsenpraktijk. Ze kreeg daar vervolgens een gepeperde rekening voor gepresenteerd, maar die wordt nu betaald door de politie van Velp.
Delen per e-mail
Het is en blijft een bijzonder verhaal. De 23-jarige Jessica Aaldering beviel begin februari van haar zoontje Herman, zonder dat ze wist dat ze zwanger was. Jessica kreeg na een val van haar fiets plotseling last van weeën, waarna ze door toevallig passerende politieagenten naar de nabijgelegen tandartsenpraktijk Klaassen in Velp werd gebracht. Daar werd een behandelkamer beschikbaar gesteld waar Herman vervolgens, met de nodige hulp van de agenten, ter wereld werd gebracht.
Ruim twee weken later maken moeder en zoon, ondanks dat Herman tien weken te vroeg geboren is, het qua gezondheid goed. De baby ligt nog steeds in een couveuse in het Arnhemse Rijnstate Ziekenhuis, waar hij vanwege de vroege geboorte en een opgelopen klaplong zuurstof toegediend krijgt.
Maar moeder Jessica had nog nauwelijks gelegenheid gehad om op adem te komen, toen een volgend probleem zich aandiende: wie zou de rekening van de bevalling betalen?
Het is vrij bizar dat ze mij hier überhaupt een rekening van durven te sturen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Ondernemers Gerard en Lidy moeten 10.000 euro terugbetalen aan de staat: ‘U heeft gewoon pech gehad’
RHEDEN - Een koude douche voor Gerard Jansen en zijn echtgenote Lidy. Het winkeliersechtpaar uit Rheden, eigenaar van FirstLady Damesmode, moet 10.000 euro terugbetalen aan de staat. -
PREMIUM5
Gerrit Dassen over Charly Bosveld, Herman Brood en BVH, een vergeten voetbalclub in Arnhem
Arnhem heeft minder voetbalclubs over dan er verdwenen zijn. Een van de meest beruchte was BVH met de piepjonge voorzitter Gerrit Dassen. -
PREMIUM
‘Eigen huurder eerst’ krijgt steeds meer steun: ‘We moeten wat, er is geen betaalbaar huis meer te vinden’
Eigen inwoners eerst. Dat principe kan rekenen op steeds meer steun in de regio nu het enorm dringen is op de markt voor sociale huurwoningen. Als er een vrij komt, reageren vaak honderden mensen op hetzelfde huurhuis. -
PREMIUM22
Het prikken met AstraZeneca begint weer: Han (64) twijfelt, Jos (62) wacht liever op Janssen
DIEREN/LENGEL -,,Het vertrouwen in AstraZeneca is weg, maar het voelt alsof we nu toch voor het blok gezet worden.’’ -
video | update
Kettingbotsing op gladde A348 met vijf voertuigen, waaronder een ambulance met een patiënt
DE STEEG - Op de A348 ter hoogte van De Steeg, in de buurt van Arnhem, zijn vijf voertuigen met elkaar in botsing gekomen.
-
PREMIUM
Duizenden reacties én hulp voor jonge moeder Jessica na rekening voor verrassingsbevalling in tandartsstoel
VELP - Een plotselinge bevalling in een tandartspraktijk, een openstaande factuur voor de schoonmaakkosten en duizenden reacties: het kleine Velp was deze week in de ban van een bijzondere geboortesaga. Inmiddels lijken alle partijen elkaar gevonden te hebben. -
PREMIUM
Attractiepark De Spelerij in Dieren heeft het moeilijk in coronatijd, maar laat de moed niet zakken
DIEREN - Attractiepark De Spelerij in Dieren is dicht vanwege corona en heeft het niet gemakkelijk. Maar de directie hoopt op betere tijden. -
Jessica (23) bevalt van baby Herman in tandartspraktijk in Velp: ’Ik wist niet eens dat ik zwanger was’
VELP - Jessica Aaldering beviel maandag in de praktijk van tandarts René Klaassen in Velp van haar zoon Herman. Ze wist niet eens dat ze zwanger was. Toen ze op straat steken kreeg in haar buik, brachten toevallig passerende politieagenten haar binnen bij de tandarts.
40 reacties
Toon Hoog
N.H.W. Boekhorst
Jan Willem Kleinnagelbrink
Feddema
Jan Witt