Beschonken man laat auto staan, wagen gaat in vlammen op
videoKERKDRIEL - Een auto die geparkeerd stond bij de Zandmeren bij Kerkdriel is in de nacht van zaterdag op zondag in vlammen opgegaan. Saillant detail: de eigenaar had de wagen laten staan omdat hij had gedronken. Hij zou hem zondag ophalen als hij weer nuchter was.
Delen per e-mail
Rond half vijf kwam de melding van de brand binnen op de brandweerkazerne. Het vuur was snel onder controle, maar de brandweer kon niet voorkomen dat de auto volledig in vlammen op ging.
De eigenaar van de auto was inmiddels door een vriend gewaarschuwd. Hij vertelde zijn auto eerder in de nacht op de parkeerplaats te hebben achtergelaten na een evenement bij de Zandmeren. Omdat hij had gedronken wilde hij niet achter het stuur stappen en zou hij zijn auto zondag ophalen nadat hij zijn roes had uitgeslapen.
De oorzaak van de brand is niet bekend maar brandstichting word in deze niet uitgesloten. De politie heeft de zaak in onderzoek. Een bergingsbedrijf heeft het uitgebrande voertuig afgesleept.
Verder in het nieuws
-
‘Er werd geen auto meer verkocht’ bij Tiels bedrijf waar politie binnenviel in groot drugsonderzoek
-
Culemborger Andries (28) neemt ijskoud wraak op zijn ex in Lingo: ‘Dan ben je echt een baas’
Met een genadeloze uithaal naar zijn ex-vriendin is Andries Tunru uitgegroeid tot een van de meest spraakmakende deelnemers van Lingo aller tijden. De 28-jarige geboren en getogen Culemborger zette bij het bedenken van een zesletterwoord zijn voormalige partner compleet voor paal. -
Inval politie bij woning in Velddriel, gemaskerde mensen van Defensie doorzoeken hele terrein
VELDDRIEL - De politie deed dinsdagochtend een inval bij een woning aan de Oude Weistraat in Velddriel. Politie, brandweer, Defensie en douane zijn in groten getale aanwezig. -
Tielenaren vast in grote drugszaak die begon met 3 doden in drugslab
TIEL - De politie heeft vanochtend twee mannen van 37 en 38 jaar uit Tiel aangehouden omdat ze onderdeel zouden uitmaken van een criminele organisatie. De groep zou op grote schaal synthetische drugs verhandelen. -
Oproep Ben jij ook zo gek van kerstmarkten?
-
PREMIUM
de vrijwilliger ‘Je kunt spullen altijd nog weggooien, maar repareren is beter’
In Rivierenland zijn duizenden vrijwilligers onmisbaar. ‘De Gelderlander’ zet ze in de schijnwerpers. Deze keer Hans de Zwart uit Ochten. -
PREMIUM
Belemmeringen voor bijenhouden opgeheven in de Betuwe
GELDERMALSEN - Inwoners van West Betuwe hebben nog nooit aangegeven dat ze last hebben van bijen en bijenhouders. Daarom wil het college het makkelijker maken om bijen te houden, ook omdat dit essentieel is voor de fruitteelt in de gemeente. -
Bestuurder rijdt door na aanrijden gehandicaptenvoertuig in Zaltbommel
ZALTBOMMEL - Een automobilist is er vorige week, 3 december, vandoor gegaan nadat hij of zij een gehandicaptenvoertuig aanreed op de Boschstraat in Zaltbommel.