Boelens De Gruyter neemt voor 21 miljoen euro zes grote kantoorpanden in Den Bosch over
DEN BOSCH - Zes grote kantoor- en bedrijfspanden in Den Bosch veranderen van eigenaar. Vastgoedontwikkelaar Boelens De Gruyter kocht de vijf gebouwen van Campus Blue op bedrijventerrein De Herven en het gebouw van ABN AMRO op het High Tech Park aan de Hambakenwetering.
Met deze aankoop is in totaal 21 miljoen euro gemoeid, zo bevestigt eigenaar Maarten de Gruyter van Boelens De Gruyter. De oud-Bosschenaar is nazaat van de bekende De Gruyter-familie, in het verleden eigenaren van de bekende kruidenier De Gruyter.
De zes grote kantoorgebouwen hebben een totale oppervlakte van bijna 17.000 vierkante meter. ,,Het gaat om locaties waar wij heel vertrouwen in hebben voor de toekomst", reageert Maarten de Gruyter. Zijn bedrijf nam de gebouwen over van het bedrijf Merin. Boelens De Gruyter is niet van plan om op korte termijn veel te veranderen. De Gruyter: ,,In de gebouwen is recent al veel geïnvesteerd. Mogelijk gaan we in de toekomst uitbreiden. En bij de Campus op De Herven willen we het restaurant meer toegankelijk maken voor mensen van buiten de Campus.”
Lees verder onder deze foto.
De vijf gebouwen van Campus Blue hebben een totale oppervlakte van zo’n 10.000 vierkante meter en staan op een zichtlocatie langs de snelweg A2 aan de Europalaan, Amerikastraat en Reitscheweg. De Campus biedt onderdak aan 53 huurders, variërend van startende ondernemingen tot gevestigde bedrijven. Het gebouw van ABN AMRO aan de Hambakenwetering heeft een oppervlakte van zo'n 6700 vierkante meter en werd in 2015 gerenoveerd. Het aangrenzende gebouw is verhuurd aan CWS Hygiëne Nederland.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Goochelen met spitse tekenkunst en moddervette straathumor, dat is Rogier Roeters
DEN BOSCH - Een tsunami aan tekeningen en oneliners. Kunstenaar Rogier Roeters vangt als geen ander de tijdsgeest, ook met zijn nieuwe campagnebeeld voor festival Boulevard. -
PREMIUM
Brabant-Noord rekent op nog eens 1000 vluchtelingen uit Oekraïne
DEN BOSCH - Veiligheidsregio Brabant-Noord moet voor eind juni nog eens zo’n duizend opvangplaatsen vinden voor vluchtelingen uit Oekraïne. Het merendeel van deze oorlogsvluchtelingen wordt net als de vorige keer opgevangen in de gemeente Den Bosch. -
PREMIUM
De plannen zijn groots, de tekeningen mooi, maar het moet allemaal nog wel gebouwd worden op EKP-Noord
DEN BOSCH - Jules Dony en Dominicus Franciscus Dubois zeggen de meeste Bosschenaren misschien niet zoveel, maar dat komt nog wel. Twee gebouwen op EKP-Noord worden vernoemd naar de twee mannen die veel betekend hebben voor kunstzinnig Den Bosch. Nu nog een naam vinden voor de andere elf gebouwen die in het gebied komen. -
PREMIUM
Herdenking coronaslachtoffers krijgt nauwelijks aandacht tijdens ‘versnipperde’ mis
DEN BOSCH - Beter laat dan nooit. Afgelopen november zou in de Sint-Jan een herdenkingsmis ter ere van alle (Brabantse) coronaslachtoffers worden gehouden. Die ging toen niet door vanwege een ernstige toename van het aantal besmettingen. Maar nu dat gevaar goeddeels is geweken, kon de mis zondagmiddag alsnog op de agenda worden geplaatst. In de praktijk kwam het herdenkingaspect slechts mondjesmaat uit de verf, aangezien er ook nog andere ‘agendapunten’ de revue passeerden. -
PREMIUM
Jan Wijtmans overleden: Oud-directeur Theater de Speeldoos Vught, Lievekamp Oss én VVV Den Bosch
DEN BOSCH/VUGHT - Vughtenaar Jan Wijtmans is zaterdag 30 april op 76-jarige leeftijd overleden. Wijtmans was de eerste directeur van Theater de Speeldoos in Vught maar ook directeur van de Lievekamp in Oss en van VVV ’s-Hertogenbosch en De Meierij.
-
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen. -
PREMIUMvraag & antwoord
Alles wat je (niet) wilt weten over de hybride warmtepomp
Wie vanaf 2026 zijn cv-ketel wil vervangen, moet een hybride warmtepomp installeren, zo maakte het kabinet vandaag bekend. Maar past een warmtepomp in elk huis, wat kost-ie en zijn er wel voldoende monteurs? -
Superbespaarder
Jasmina: ‘Door onze buffer hebben we het altijd gered en geen dag zonder eten gezeten’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer Jasmina Borgeld (36), die van haar moeder leerde om creatief met geld te zijn.